Rembrandt Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Overzicht van de prijswinnaars''' | '''Overzicht van de prijswinnaars''' | ||
===2009=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="500" height="13" | | |||
| width="500" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel/Persoon | |||
| Categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ''[[Oorlogswinter]]'' | |||
| Beste Nederlandse Film | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Martijn Lakemeier]] voor ''[[Oorlogswinter]]'' | |||
| Beste Nederlandse Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Melody Klaver]] voor ''[[Oorlogswinter]]'' | |||
| Beste Nederlandse Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ''[[Alles is Liefde]]'' | |||
| Beste DVD Release | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Ilse DeLange met ''Miracle'' uit ''[[Bride Flight]]'' | |||
| Beste Filmhitsong | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ''Mamma Mia!'' | |||
| Beste Buitenlandse Film | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Heath Ledger voor ''The Dark Knight'' | |||
| Beste Buitenlandse Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Meryl Streep voor ''Mamma Mia!'' | |||
| Beste Buitenlandse Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Willeke van Ammelrooy]] | |||
| Ere-Rembrandt Award | |||
|} | |||
===2008=== | ===2008=== | ||
| Regel 22: | Regel 69: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ''[[ | | height="13" | ''[[Zwartboek]]'' | ||
| Beste DVD Release | | Beste DVD Release | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 86: | Regel 129: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Henny Vrienten]] | | height="13" | [[Henny Vrienten]] | ||
| Ere-Rembrandt Award | | Ere-Rembrandt Award | ||
|} | |} | ||
[[category:prijzen]] | [[category:prijzen]] | ||
Versie van 29 mrt 2011 07:30
Overzicht van de prijswinnaars
2009
| Titel/Persoon | Categorie |
| Oorlogswinter | Beste Nederlandse Film |
| Martijn Lakemeier voor Oorlogswinter | Beste Nederlandse Acteur |
| Melody Klaver voor Oorlogswinter | Beste Nederlandse Actrice |
| Alles is Liefde | Beste DVD Release |
| Ilse DeLange met Miracle uit Bride Flight | Beste Filmhitsong |
| Mamma Mia! | Beste Buitenlandse Film |
| Heath Ledger voor The Dark Knight | Beste Buitenlandse Acteur |
| Meryl Streep voor Mamma Mia! | Beste Buitenlandse Actrice |
| Willeke van Ammelrooy | Ere-Rembrandt Award |
2008
| Titel/Persoon | Categorie |
| Alles is liefde | Beste Nederlandse Film |
| Thomas Acda voor Alles is liefde | Beste Nederlandse Acteur |
| Carice van Houten voor Alles is liefde | Beste Nederlandse Actrice |
| Zwartboek | Beste DVD Release |
| Pirates of the Caribbean: At World's End | Beste Buitenlandse Film |
| Johnny Depp voor Pirates of the Caribbean: At World's End | Beste Buitenlandse Acteur |
| Keira Knightley voor Pirates of the Caribbean: At World's End en Atonement | Beste Buitenlandse Actrice |
| Pierre Bokma en Goldie Hawn | Ere-Rembrandt Award voor tientallen filmcomposities |
2007
| Titel/Persoon | Categorie |
| Zwartboek | Beste Nederlandse Film |
| Daniël Boissevain voor Wild Romance | Beste Nederlandse Acteur |
| Carice van Houten voor Zwartboek | Beste Nederlandse Actrice |
| Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Special Edition | Beste DVD Release |
| Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | Beste Buitenlandse Film |
| Johnny Depp voor Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | Beste Buitenlandse Acteur |
| Meryl Streep voor The Devil Wears Prada | Beste Buitenlandse Actrice |
| Henny Vrienten | Ere-Rembrandt Award |