Rembrandt Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Overzicht van de prijswinnaars''' | '''Overzicht van de prijswinnaars''' | ||
===2010=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="500" height="13" | | |||
| width="500" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel/Persoon | |||
| Categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ''[[Komt een vrouw bij de dokter]]'' | |||
| Beste Nederlandse Film | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Barry Atsma]] voor ''[[Komt een vrouw bij de dokter]]'' | |||
| Beste Nederlandse Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Carice van Houten]] voor ''[[Komt een vrouw bij de dokter]]'' | |||
| Beste Nederlandse Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | ''Harry Potter and the Half-Blood Prince'' | |||
| Beste DVD/Blu-ray Release | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Kane met ''Love Over Healing'' uit ''[[Komt een vrouw bij de dokter]]'' | |||
| Beste Filmhitsong | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Avatar | |||
| Beste Buitenlandse Film | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Brad Pitt voor ''The Curious Case of Benjamin Button'' | |||
| Beste Buitenlandse Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Sandra Bullock voor ''The Proposal'' | |||
| Beste Buitenlandse Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jany Temime]] | |||
| Ere-Rembrandt Award voor haar werk als kostuumontwerpster | |||
|} | |||
===2009=== | ===2009=== | ||
| Regel 10: | Regel 57: | ||
| Categorie | | Categorie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ''[[Oorlogswinter]]'' | | height="13" | ''[[Oorlogswinter (speelfilm)|Oorlogswinter]]'' | ||
| Beste Nederlandse Film | | Beste Nederlandse Film | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Martijn Lakemeier]] voor ''[[Oorlogswinter]]'' | | height="13" | [[Martijn Lakemeier]] voor ''[[Oorlogswinter (speelfilm)|Oorlogswinter]]'' | ||
| Beste Nederlandse Acteur | | Beste Nederlandse Acteur | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Melody Klaver]] voor ''[[Oorlogswinter]]'' | | height="13" | [[Melody Klaver]] voor ''[[Oorlogswinter (speelfilm)|Oorlogswinter]]'' | ||
| Beste Nederlandse Actrice | | Beste Nederlandse Actrice | ||
Versie van 29 mrt 2011 07:34
Overzicht van de prijswinnaars
2010
| Titel/Persoon | Categorie |
| Komt een vrouw bij de dokter | Beste Nederlandse Film |
| Barry Atsma voor Komt een vrouw bij de dokter | Beste Nederlandse Acteur |
| Carice van Houten voor Komt een vrouw bij de dokter | Beste Nederlandse Actrice |
| Harry Potter and the Half-Blood Prince | Beste DVD/Blu-ray Release |
| Kane met Love Over Healing uit Komt een vrouw bij de dokter | Beste Filmhitsong |
| Avatar | Beste Buitenlandse Film |
| Brad Pitt voor The Curious Case of Benjamin Button | Beste Buitenlandse Acteur |
| Sandra Bullock voor The Proposal | Beste Buitenlandse Actrice |
| Jany Temime | Ere-Rembrandt Award voor haar werk als kostuumontwerpster |
2009
| Titel/Persoon | Categorie |
| Oorlogswinter | Beste Nederlandse Film |
| Martijn Lakemeier voor Oorlogswinter | Beste Nederlandse Acteur |
| Melody Klaver voor Oorlogswinter | Beste Nederlandse Actrice |
| Alles is liefde | Beste DVD Release |
| Ilse DeLange met Miracle uit Bride Flight | Beste Filmhitsong |
| Mamma Mia! | Beste Buitenlandse Film |
| Heath Ledger voor The Dark Knight | Beste Buitenlandse Acteur |
| Meryl Streep voor Mamma Mia! | Beste Buitenlandse Actrice |
| Willeke van Ammelrooy | Ere-Rembrandt Award |
2008
| Titel/Persoon | Categorie |
| Alles is liefde | Beste Nederlandse Film |
| Thomas Acda voor Alles is liefde | Beste Nederlandse Acteur |
| Carice van Houten voor Alles is liefde | Beste Nederlandse Actrice |
| Zwartboek | Beste DVD Release |
| Pirates of the Caribbean: At World's End | Beste Buitenlandse Film |
| Johnny Depp voor Pirates of the Caribbean: At World's End | Beste Buitenlandse Acteur |
| Keira Knightley voor Pirates of the Caribbean: At World's End en Atonement | Beste Buitenlandse Actrice |
| Pierre Bokma en Goldie Hawn | Ere-Rembrandt Award voor tientallen filmcomposities |
2007
| Titel/Persoon | Categorie |
| Zwartboek | Beste Nederlandse Film |
| Daniël Boissevain voor Wild Romance | Beste Nederlandse Acteur |
| Carice van Houten voor Zwartboek | Beste Nederlandse Actrice |
| Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Special Edition | Beste DVD Release |
| Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | Beste Buitenlandse Film |
| Johnny Depp voor Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | Beste Buitenlandse Acteur |
| Meryl Streep voor The Devil Wears Prada | Beste Buitenlandse Actrice |
| Henny Vrienten | Ere-Rembrandt Award |