Oeuvre van Christine van Stralen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 57: | Regel 57: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| | | bijrol | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 135: | Regel 135: | ||
| 2008-2009 | | 2008-2009 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verborgen verhalen]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| gastrol | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 mrt 2010 16:14
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Goede daden bij daglicht | actrice | televisie | 1996 | aflevering: Gestoord |
| All Stars (serie) | actrice | televisie | 1999 | gastrol |
| Novellen | actrice | televisie | 2001 | aflevering: Shit happens |
| De Sluikrups | actrice | televisie | 2002 | korte film |
| Dunya & Desie | actrice | televisie | 2002-2004 | |
| Underdog | actrice | televisie | 2003 | |
| Kees de jongen | actrice | bioscoop | 2003 | bijrol |
| Missie Warmoesstraat | actrice | televisie | 2004 | gastrol |
| Floris (film) | actrice | bioscoop | 2004 | bijrol |
| Gezocht: Man | actrice | televisie | 2005 | Telefilm |
| Nasi | actrice | televisie | 2005 | korte film |
| Het paard van Sinterklaas | actrice | bioscoop | 2005 | bijrol |
| Sprint! | actrice | televisie | 2005-2006 | |
| Van Speijk | actrice | televisie | 2006 | gastrol |
| Spoorloos verdwenen | actrice | televisie | 2006-2008 | |
| Dunya & Desie in Marokko | actrice | bioscoop | 2008 | |
| Taxi 656 | actrice | televisie | 2008 | uit de serie One Night Stand |
| Het Klokhuis | actrice | televisie | 2008-2009 | |
| Verborgen verhalen | actrice | televisie | 2009 | gastrol |