Oeuvre van Christine van Stralen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="230" height="13" | Titel | width="105" | Funct...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 37: | Regel 37: | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| korte film | | korte film | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dunya & Desie]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2002-2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Underdog]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 43: | Regel 57: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| | | bijrol | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 53: | Regel 67: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Floris (film)]] | ||
| actrice | |||
| bioscoop | |||
| 2004 | |||
| bijrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gezocht: Man]] | |||
| actrice | | actrice | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | | Telefilm | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Nasi]] | ||
| actrice | | actrice | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 2005 | ||
| | | korte film | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Het paard van Sinterklaas]] | ||
| actrice | | actrice | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 2005 | ||
| bijrol | | bijrol | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sprint!]] | ||
| actrice | | actrice | ||
| | | televisie | ||
| 2005 | | 2005-2006 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 95: | Regel 116: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dunya & Desie | | height="13" | [[Dunya & Desie in Marokko]] | ||
| actrice | | actrice | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| Regel 107: | Regel 128: | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| uit de serie ''[[One Night Stand]]'' | | uit de serie ''[[One Night Stand]]'' | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Klokhuis]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2008-2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verborgen verhalen]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| gastrol | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 mrt 2010 16:14
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Goede daden bij daglicht | actrice | televisie | 1996 | aflevering: Gestoord |
| All Stars (serie) | actrice | televisie | 1999 | gastrol |
| Novellen | actrice | televisie | 2001 | aflevering: Shit happens |
| De Sluikrups | actrice | televisie | 2002 | korte film |
| Dunya & Desie | actrice | televisie | 2002-2004 | |
| Underdog | actrice | televisie | 2003 | |
| Kees de jongen | actrice | bioscoop | 2003 | bijrol |
| Missie Warmoesstraat | actrice | televisie | 2004 | gastrol |
| Floris (film) | actrice | bioscoop | 2004 | bijrol |
| Gezocht: Man | actrice | televisie | 2005 | Telefilm |
| Nasi | actrice | televisie | 2005 | korte film |
| Het paard van Sinterklaas | actrice | bioscoop | 2005 | bijrol |
| Sprint! | actrice | televisie | 2005-2006 | |
| Van Speijk | actrice | televisie | 2006 | gastrol |
| Spoorloos verdwenen | actrice | televisie | 2006-2008 | |
| Dunya & Desie in Marokko | actrice | bioscoop | 2008 | |
| Taxi 656 | actrice | televisie | 2008 | uit de serie One Night Stand |
| Het Klokhuis | actrice | televisie | 2008-2009 | |
| Verborgen verhalen | actrice | televisie | 2009 | gastrol |