Zilveren Televizier-Ster: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
| Regel 136: | Regel 136: | ||
| [[Wilfred Genee]] | | [[Wilfred Genee]] | ||
| [[RTL 7]] | | [[RTL 7]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2019 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[KRO]]-[[NCRV]] | |||
| [[Beau van Erven Dorens]] | |||
| [[RTL 4]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | 2020 | | height="13" | 2020 | ||
| [[Chantal Janzen]] | | [[Chantal Janzen]] | ||
| [[ | | [[RTL 4]] | ||
| [[Tim Hofman]] | | [[Tim Hofman]] | ||
| [[BNNVARA]] | | [[BNNVARA]] | ||
Versie van 16 okt 2020 13:43
Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens Televizier-ring gala voor de beste TV man en vrouw.
Winnaars presentatoren
| Jaar | Winnaar vrouw | Zendg. | Winnaar man | Zendg. |
| 2000 | Wendy van Dijk | SBS6 | Robert ten Brink | SBS6 |
| 2001 | Linda de Mol | TROS | Paul Witteman | VARA |
| 2002 | Irene Moors | RTL4 | Carlo Boszhard | RTL4 |
| 2003 | Wendy van Dijk | SBS6 | Jack Spijkerman | VARA |
| 2004 | Wendy van Dijk | SBS6 | Reinout Oerlemans | RTL4 |
| 2005 | Wendy van Dijk | SBS6 | Jochem van Gelder | NCRV |
| 2006 | Yvon Jaspers | KRO | Paul de Leeuw | VARA |
| 2007 | Anita Witzier | KRO | Paul de Leeuw | VARA |
| 2008 | Yvon Jaspers | KRO | Paul de Leeuw | VARA |
| 2009 | Yvon Jaspers | KRO | Ruben Nicolai | AVRO |
| 2010 | Yvon Jaspers | KRO | Jeroen van Koningsbrugge | VPRO |
| 2011 | Linda de Mol | RTL4 | Jeroen van Koningsbrugge | RTL4, AVRO |
| 2012 | Yvon Jaspers | KRO | Ali B. | TROS |
| 2013 | Linda de Mol | RTL4 | Johnny de Mol | Veronica/SBS6 |
| 2014 | Chantal Janzen | RTL4 | Humberto Tan | Veronica/SBS6 |
| 2015 | Chantal Janzen | RTL4 | Johnny de Mol | RTL 4/RTL 7 |
| 2016 | Chantal Janzen | RTL4 | Humberto Tan | RTL 4 |
| 2017 | Eva Jinek | KRO-NCRV | Wilfred Genee | RTL 7 |
| 2019 | Chantal Janzen | KRO-NCRV | Beau van Erven Dorens | RTL 4 |
| 2020 | Chantal Janzen | RTL 4 | Tim Hofman | BNNVARA |
Winnaars acteurs
| Jaar | Winnaar vrouw | Titel | Winnaar man | Titel |
| 2016 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Thom Hoffman | Dokter Tinus |
| 2017 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Jeroen van Koningsbrugge | Smeris, Riphagen |
| 2018 | Ilse Warringa | De luizenmoeder | ||
| 2020 | Elise Schaap | Undercover, TV-kantine |