Oeuvre Freek Biesiot: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (13 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| [[Fred Benavente]] | | [[Fred Benavente]] | ||
| | | [[Gallery: Twaalf ambachten, dertien Bueno's]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 91: | Regel 91: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[NTS journaal]] | | height="26" | [[NOS journaal-televisievormgeving|NTS journaal]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 168: | Regel 168: | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| [[Rob Touber]] | | [[Rob Touber]] | ||
| | | [[Gallery: Tomorrows people]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 176: | Regel 176: | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| [[Anneke Hoog Antink]] | | [[Anneke Hoog Antink]] | ||
| | | [[Gallery: In Tierelantijn]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 211: | Regel 211: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Nationaal Songfestival 1969]] | | height="26" | [[Nationaal Songfestival|Nationaal Songfestival 1969]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| [[Tineke Roeffen]] | | [[Tineke Roeffen]] | ||
| | | [[Gallery: Nationaal Songfestival 1969]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 232: | Regel 232: | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| [[Theo Ordeman]] | | [[Theo Ordeman]] | ||
| Niet uitgezonden | | Niet uitgezonden, decorontwerpen in de [[Gallery: Nina Simone]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 248: | Regel 248: | ||
| 1969-1970 | | 1969-1970 | ||
| [[Rob Touber]] | | [[Rob Touber]] | ||
| | | [[Gallery: Roosje zag een knaapje staan]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 283: | Regel 283: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Nationaal Songfestival 1970]] | | height="26" | [[Nationaal Songfestival|Nationaal Songfestival 1970]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| [[Ruud Keers]] | | [[Ruud Keers]] | ||
| | | [[Gallery: Nationaal Songfestival 1970]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 400: | Regel 400: | ||
| 1971-1972 | | 1971-1972 | ||
| [[Jop Pannekoek]] | | [[Jop Pannekoek]] | ||
| | | [[Gallery:Esperanto]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 408: | Regel 408: | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| [[Raph Inbar]] | | [[Raph Inbar]] | ||
| | | [[Gallery: Woodhouse en public]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Eigentijds]] Duizend zonsondergangen | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1972 | |||
| [[Jan Venema]] | |||
| [[Gallery: Duizend zonsondergangen]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 416: | Regel 424: | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| [[Hank Onrust]] | | [[Hank Onrust]] | ||
| | | [[Gallery: Prikkebeen]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 432: | Regel 440: | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| [[Gied Jaspars]], [[Wim T. Schippers]], [[Wim van der Linden]], [[Ruud van Hemert]] | | [[Gied Jaspars]], [[Wim T. Schippers]], [[Wim van der Linden]], [[Ruud van Hemert]] | ||
| [[Gallery: Barend is weer bezig]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Waaldrecht]] | | height="26" | [[Waaldrecht]] ( afl. Vuile spelletjes) | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| [[John van de Rest]] | | [[John van de Rest]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Eigentijds]] | | height="26" | [[Eigentijds]] Twee clowns en een kubus | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| [[Jan Venema]] | | [[Jan Venema]] | ||
| Twee clowns en een kubus | | [[Gallery: Twee clowns en een kubus]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 475: | Regel 475: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Waar heb | | height="38" | [[Waar heb dat nou voor nodig]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| [[Gied Jaspars]], [[Wim T. Schippers]], [[Wim van der Linden]], [[Ruud van Hemert]] | | [[Gied Jaspars]], [[Wim T. Schippers]], [[Wim van der Linden]], [[Ruud van Hemert]] | ||
| | | [[Gallery: Waar heb dat nou voor nodig]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 504: | Regel 504: | ||
| 1974-1975 | | 1974-1975 | ||
| [[Ellen Jens]], [[Wim T. Schippers]], [[Wim van der Linden]] | | [[Ellen Jens]], [[Wim T. Schippers]], [[Wim van der Linden]] | ||
| | | [[Gallery: Van Oekel's Discohoek]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 520: | Regel 520: | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| [[John van de Rest]] | | [[John van de Rest]] | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Off-off-Leidseplein]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1974 | |||
| [[Jan Venema]] | |||
| | | | ||
| Regel 528: | Regel 536: | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| [[John van de Rest]] | | [[John van de Rest]] | ||
| | | [[Gallery: Een hemel op aarde]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 572: | Regel 580: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Opera concour]] | | height="26" | [[Opera concour]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Cor Hermeler]] | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| [[Bob Löwenstein]] | | [[Bob Löwenstein]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Het debuut]] | | height="26" | [[Het debuut]] | ||
| grafisch ontwerp | | grafisch ontwerp (affiche) | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| [[Noucka van Brakel]] | | [[Noucka van Brakel]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 603: | Regel 611: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Hartentroef]] | | height="26" | [[Hartentroef]] (deel 2, 6, 7 en 8) | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1980 | | 1980 | ||
| [[Nick van den Boezem]],[[Feliks Arons]] | | [[Nick van den Boezem]],[[Feliks Arons]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De Lemmings]] | | height="26" | [[De Lemmings]] (afl. 6 Karel) | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| [[Nick van den Boezem]], [[Eimert Kruidhof]], [[Feliks Arons]] | | [[Nick van den Boezem]], [[Eimert Kruidhof]], [[Feliks Arons]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 787: | Regel 795: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Rust | | height="26" | [[Rust roest]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 808: | Regel 816: | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| [[Bram van Erkel]] | | [[Bram van Erkel]] | ||
| | | [[Gallery: De zomer van '45]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 889: | Regel 897: | ||
| [[Zdenek Kraus]] | | [[Zdenek Kraus]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Tegen wil en dank]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1995-1995 | |||
| [[Huub Stapel]], [[Frans Boelen]] | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 912: | Regel 928: | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| [[Bram van Erkel]] | | [[Bram van Erkel]] | ||
| | | [[Gallery: In naam der Koningin]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 11 sep 2014 20:21
| Programmatitel | Functie | Medium | Jaar | Regie | Opmerkingen |
| Tentoonstelling VARA | decorontwerper | tentoonstelling | 1965 | ||
| Huisje, boompje, beestje (KRO) | decorontwerper | televisie | 1966 | ||
| Geleide expressie | decorontwerper | televisie | 1966 | Hilde Bouma | |
| Goed nieuws vandaag | decorontwerper | televisie | 1966 | Nico Knapper | |
| Weekend (AVRO) | decorontwerper | televisie | 1966 | Gidi van Liempd | |
| Bellevue (AVRO) | decorontwerper | televisie | 1966-1969 | ||
| Twaalf ambachten, dertien Bueno's | decorontwerper | televisie | 1966 | Fred Benavente | Gallery: Twaalf ambachten, dertien Bueno's |
| De Wally-show | decorontwerper | televisie | 1966 | Fred Rombouts, Tineke Roeffen | |
| Kunstzinnigheden | decorontwerper | televisie | 1967 | Joes Odufré | |
| Wie speelt Judas? | decorontwerper | televisie | 1967 | Wim Neijman | |
| NTS journaal | decorontwerper | televisie | 1967 | ||
| Tik tak tok | decorontwerper | televisie | 1967 | ||
| Open Beeld | decorontwerper | tentoonstelling | 1967 | ||
| Haarhem | decorontwerper | televisie | 1967 | Flory Anstadt, Ellen Blazer | |
| Davids '67 | decorontwerper | televisie | 1967 | ||
| Gala-show met Josephine Baker | decorontwerper | televisie | 1967 | Theo Ordeman | |
| Stationcall HIRO | animator | televisie | 1967-1972 | ||
| Hoop of teleurstelling | decorontwerper | televisie | 1968 | Leo Akkermans | |
| Fanclub | decorontwerper | televisie | 1968 | Ralp Inbar | |
| Tomorrows people | decorontwerper | televisie | 1968 | Rob Touber | Gallery: Tomorrows people |
| In Tierelantijn | decorontwerper | televisie | 1968 | Anneke Hoog Antink | Gallery: In Tierelantijn |
| Lou van Burg show | decorontwerper | televisie | 1968 | Fred Oster | |
| Uit Bellevue | decorontwerper | televisie | 1968-1970 | Jan Kees de Rooy | |
| Kijkkijk | decorontwerper | televisie | 1968-1970 | Montreux inzending 1970. Grafisch ontwerp: Arie Teunissen | |
| Sporttribune | decorontwerper | televisie | 1969 | Peter van Halm | |
| Nationaal Songfestival 1969 | decorontwerper | televisie | 1969 | Tineke Roeffen | Gallery: Nationaal Songfestival 1969 |
| Een gewone geschiedenis | decorontwerper | televisie | 1969 | Gerard Rekers | |
| Nina Simone | decorontwerper | televisie | 1969 | Theo Ordeman | Niet uitgezonden, decorontwerpen in de Gallery: Nina Simone |
| Woord voor woord | decorontwerper | televisie | 1969 | ||
| Roosje zag een knaapje staan | decorontwerper | televisie | 1969-1970 | Rob Touber | Gallery: Roosje zag een knaapje staan |
| De Mounties show (Mounties show, Weekendshow met de Mounties, De Mounties-show) | decorontwerper | televisie | 1969-1970 | Guus Verstraeten | |
| Liedjes van ... | decorontwerper | televisie | 1969-1972 | Nico Knapper | |
| Malando | decorontwerper | televisie | 1969 | Nico Knapper | |
| Het Nationaal Ballet danst Jungle | decorontwerper | televisie | 1969 | Joes Odufré | |
| Nationaal Songfestival 1970 | decorontwerper | televisie | 1970 | Ruud Keers | Gallery: Nationaal Songfestival 1970 |
| Wereld op wielen | decorontwerper | televisie | 1970 | ||
| Het restaurant | decorontwerper | televisie | 1970 | Gerard Rekers | |
| Een hele grote Q | decorontwerper | televisie | 1970 | Frank Diamand | |
| Gerard Cox show | decorontwerper | televisie | 1970 | Rob Touber | |
| Klankkleur | decorontwerper | televisie | 1970 | Lout Steenbergen | |
| Miniaturen | decorontwerper | televisie | 1970 | Tineke Roeffen | |
| Zeven ballen en 1 piek | decorontwerper | televisie | 1970 | Frans Boelen | |
| Jozef en de wonderbaarlijke toverdroomkleurjas | decorontwerper | televisie | 1970 | Joes Odufré | |
| Wat men kan doen met lamsbout | decorontwerper | televisie | 1971 | Jan Keya | |
| Jona: een musical | decorontwerper | televisie | 1971 | Joes Odufré | |
| Zomaar een zomeravond | decorontwerper | televisie | 1971 | Nico Knapper en Siem Suurho | |
| 3D | decorontwerper | televisie | 1971 | Hank Onrust | |
| Orimoa/Stippen | decorontwerper | televisie | 1971-1972 | Klaas Rusticus | |
| Esperanto | decorontwerper | televisie | 1971-1972 | Jop Pannekoek | Gallery:Esperanto |
| Woodhouse en public | decorontwerper | televisie | 1972 | Raph Inbar | Gallery: Woodhouse en public |
| Eigentijds Duizend zonsondergangen | decorontwerper | televisie | 1972 | Jan Venema | Gallery: Duizend zonsondergangen |
| Prikkebeen | artdirector | televisie | 1972 | Hank Onrust | Gallery: Prikkebeen |
| Truuk '73 | artdirector | Interne opleiding/cursus | 1972 | ||
| Barend is weer bezig | decorontwerper | televisie | 1972 | Gied Jaspars, Wim T. Schippers, Wim van der Linden, Ruud van Hemert | Gallery: Barend is weer bezig |
| Waaldrecht ( afl. Vuile spelletjes) | decorontwerper | televisie | 1973 | John van de Rest | |
| Eigentijds Twee clowns en een kubus | decorontwerper | televisie | 1973 | Jan Venema | Gallery: Twee clowns en een kubus |
| Hier en nu | decorontwerper | televisie | 1973 | Jop Pannekoek | |
| Zaterdagmiddagprogramma | decorontwerper | televisie | 1973 | Jop Pannekoek | |
| Waar heb dat nou voor nodig | decorontwerper | televisie | 1973 | Gied Jaspars, Wim T. Schippers, Wim van der Linden, Ruud van Hemert | Gallery: Waar heb dat nou voor nodig |
| Panorama woensdagshow | decorontwerper | televisie | 1973 | Frans Boelen | |
| Exempla '74 | organisatie | congres | 1974 | ||
| Van Oekel's discohoek | decorontwerper | televisie | 1974-1975 | Ellen Jens, Wim T. Schippers, Wim van der Linden | Gallery: Van Oekel's Discohoek |
| Ivoren toren | grafisch ontwerper | televisie | 1973-1974 | Hank Onrust | |
| Vader en zoon | decorontwerper | televisie | 1974 | John van de Rest | |
| Off-off-Leidseplein | decorontwerper | televisie | 1974 | Jan Venema | |
| Amsterdam 700 (aflevering 2) | artdirector | televisie | 1975 | John van de Rest | Gallery: Een hemel op aarde |
| Het belang van Ernst | decorontwerper | televisie | 1975 | Gerard Rekers | |
| Jonge onderzoekers | decorontwerper | televisie | 1975 | Henk Renou | |
| Liefde en lange vingers | decorontwerper | televisie | 1975 | Gerben Hellinga | |
| Huize Johannes | decorontwerper | televisie | 1976 | Joes Odufré | |
| International TV design Colloqium 1976 | organisatie | congres | 1976 | ||
| Opera concour | decorontwerper ism Cor Hermeler | televisie | 1976 | Bob Löwenstein | |
| Het debuut | grafisch ontwerp (affiche) | bioscoop | 1977 | Noucka van Brakel | |
| De man met de twee gezichten | decorontwerper | televisie | 1979 | Fred Bosman | |
| Een zekere Judas | decorontwerper | televisie | 1980 | John van de Rest | |
| Hartentroef (deel 2, 6, 7 en 8) | decorontwerper | televisie | 1980 | Nick van den Boezem,Feliks Arons | |
| De Lemmings (afl. 6 Karel) | decorontwerper | televisie | 1981 | Nick van den Boezem, Eimert Kruidhof, Feliks Arons | |
| De duif | decorontwerper | televisie | 1981 | Bob Löwenstein | |
| Programma van het jaar | decorontwerper | televisie | 1981 | Jop Pannekoek | |
| Het inzicht | decorontwerper | televisie | 1982 | Nick van de Boezem | |
| Armoede | production design | televisie | 1982-1983 | Bram van Erkel | |
| Koos Postema in gesprek | decorontwerper | televisie | 1983-1984 | Jop Pannekoek | |
| Holland Festival: Aanvallen van uitersten | decorontwerper | 1983 | Theo Uittenbogaard | ||
| Show van de maand | decorontwerper | televisie | 1983-1985 | Theo Ordeman, Henny Budie | |
| De paardentekenaar | artdirector | televisie | 1983 | Thijs Chanowski | |
| Het wassende water | artdirector | televisie | 1986 | Bram van Erkel | |
| Personal computer | decorontwerper | televisie | 1986 | Wilke de Jonge | |
| Stress | decorontwerper | televisie | 1987 | Ruud Keers | |
| Biografie | decorontwerper | televisie | 1986 | Jean van de Velde | |
| RUR | decorontwerper | televisie | 1987 | Jop Pannekoek | |
| Van Dis in de IJsbreker | decorontwerper | televisie | 1987 – 1990 | Ellen Jens | |
| Vroeger is dood | artdirector | bioscoop | 1987 | Ine Schenkkan | |
| Nitwits | artdirector | bioscoop | 1987 | Nicolai van der Heyde | |
| Waanzinnig Truken | decorontwerper | televisie | 1988 | Bram van Erkel | |
| Maurits en de feiten | decorontwerper | televisie | 1988 | Jean van de Velde | |
| Vrijdagavond met Van Willigenburg | decorontwerper | televisie | 1988 | Enno van Tulder | |
| Separation | decorontwerper | theater | 1988 | Karl Guttmann | |
| TV show | decorontwerper | televisie | 1989 | Egbert van Hees | |
| Rust roest | decorontwerper | televisie | 1989 | Bram van Erkel | |
| De avonden | atdirector | bioscoop | 1989 | Rudolf van den Berg | |
| De zomer van '45 | artdirector | televisie | 1991 | Bram van Erkel | Gallery: De zomer van '45 |
| Villa Borghese | decorontwerper | televisie | 1991 | Daniel Rooyackers | |
| Josephine | decorontwerper | theater | 1991- 1992 | Billy Wilson | |
| Schönberg cyclus | decorontwerper | televisie | 1992-1993 | Hans Hulscher | |
| Tax free | decorontwerper | televisie | 1992-1993 | Walter van der Kamp | |
| Alleen als ik lach | decorontwerper | televisie | 1992-1993 | Jop Pannekoek | |
| Coverstory | decorontwerper | televisie | 1993 – 1995 | Bram van Erkel | |
| Zappelin | decorontwerper | televisie | 1993-1995 | ||
| Het oude noorden | decorontwerper | televisie | 1993 | Eddy Habbema | |
| De kleine blonde dood | artdirector, production design | bioscoop | 1993 | Jean van de Velde | |
| Toen was geluk heel gewoon | artdirector | televisie | 1994-2009 | Zdenek Kraus | |
| Tegen wil en dank | decorontwerper | televisie | 1995-1995 | Huub Stapel, Frans Boelen | |
| Ode to Napoleon Buonaparte | decorontwerper | televisie | 1995 | Hans Hulscher | |
| Vraag het aan Dolly | decorontwerper | televisie | 1995-1996 | Andy Daal | |
| In naam der koningin | production design | televisie | 1996 | Bram van Erkel | Gallery: In naam der Koningin |
| De corsage | decorontwerper | televisie | 1996 | ||
| Bitter is de verbanning | artdirector | bioscoop | 1999 | Bart van Esch | |
| Schudden tot het sneeuwt | decorontwerper | televisie, theater | 2003-2005 | Bram van Erkel | 2004 in theater |
| Ongewisse tijd | grafisch ontwerper | televisie | 2006 | Diego Pos |