Oeuvre Marjolijn Akkermans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" | width="218" height="13" valign="top" | Titel | width="86" valign="top...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="48" valign="top" | Medium | | width="48" valign="top" | Medium | ||
| width="131" valign="bottom" | Opmerking | | width="131" valign="bottom" | Opmerking | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Tenslotte ben je geen kind meer]] | |||
| valign="top" | Presentator | |||
| valign="top" | 1980 | |||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ik zou wel eens willen weten]] | |||
| valign="top" | Presentator | |||
| valign="top" | 1982 | |||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |- | ||
| Regel 25: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Jodendom]] | | height="13" valign="top" | [[Jodendom]] | ||
| valign="top" | Presentator | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Breken en delen]] | |||
| valign="top" | Presentator | | valign="top" | Presentator | ||
| valign="top" | 1993 | | valign="top" | 1993 | ||
Versie van 14 sep 2010 07:42
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Tenslotte ben je geen kind meer | Presentator | 1980 | Televisie | |
| Ik zou wel eens willen weten | Presentator | 1982 | Televisie | |
| KRO omroeper | Omroeper | 1988-1992 | Televisie | |
| School TV omroeper | Omroeper | 1992-1999 | Televisie | |
| Jodendom | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Breken en delen | Presentator | 1993 | Televisie |