Oeuvre René Stokvis Producties: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
| 1978-2008 | | 1978-2008 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wat een tijd]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 1987-1988 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 27: | Regel 34: | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 1993-1994, 2000, 2002 | | 1993-1994, 2000, 2002 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Volendam voor Unicef]] | |||
| [[VOO]] | |||
| 1995 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Get the picture]] | |||
| [[KRO]], [[AVRO]] | |||
| 1996-2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 41: | Regel 62: | ||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[WNF Ranger report]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 2000-2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 48: | Regel 76: | ||
| [[TROS]] | | [[TROS]] | ||
| 2000-heden | | 2000-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Verkeer en vervoer]] | |||
| [[EO]] | |||
| 2002 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Smarttest]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2002 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Make me beautiful]] | |||
| [[RTL5]] | |||
| 2003 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 69: | Regel 118: | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 2004-2005 | | 2004-2005 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Schatjes (televisie)]] | |||
| [[EO]] | |||
| 2004-2008 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 132: | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 2004-heden | | 2004-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[40 jaar BZN]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 2005 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 117: | Regel 180: | ||
| height="26" | [[Brooke hospital for animals -Pakistan]] | | height="26" | [[Brooke hospital for animals -Pakistan]] | ||
| [[TROS]] | | [[TROS]] | ||
| 2006 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Met een been in het graf]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 2006 | | 2006 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 145: | Regel 215: | ||
| height="26" | [[Onverwacht bezoek]] | | height="26" | [[Onverwacht bezoek]] | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nederland kampeert!]] | |||
| [[SBS6]] | |||
| 2008 | | 2008 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 20 jul 2010 11:48
Terug naar René Stokvis Producties
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Te land, ter zee en in de lucht | NCRV | 1978-2008 | Televisie | |
| Wat een tijd | KRO | 1987-1988 | Televisie | |
| Chirurgenwerk | VOO, EO | 1990-2002 | Televisie | |
| Het kinderziekenhuis | EO | 1993-1994, 2000, 2002 | Televisie | |
| Volendam voor Unicef | VOO | 1995 | Televisie | |
| Get the picture | KRO, AVRO | 1996-2004 | Televisie | |
| Una voce particolare | NCRV | 1998-2009 | Televisie | |
| Villa BvD (EK 2000) | RTL4 | 2000 | Televisie | |
| WNF Ranger report | TROS | 2000-2004 | Televisie | |
| Opgelicht! | TROS | 2000-heden | Televisie | |
| Verkeer en vervoer | EO | 2002 | Televisie | |
| Smarttest | AVRO | 2002 | Televisie | |
| Make me beautiful | RTL5 | 2003 | Televisie | |
| Een kind met een missie | NCRV | 2004 | Televisie | |
| Ziekenhuis special | EO | 2004 | Televisie | |
| Ingang oost | EO | 2004-2005 | Televisie | |
| Schatjes (televisie) | EO | 2004-2008 | Televisie | |
| Blauw bloed | EO | 2004-heden | Televisie | |
| 40 jaar BZN | TROS | 2005 | Televisie | |
| Smartkidz | SBS6 | 2005-2007 | Televisie | |
| De tuinruimers | SBS6 | 2005-heden | Televisie | |
| Vreemde kostganger | EO | 2006 | Televisie | |
| Kanjers (2006) | EO | 2006 | Televisie | |
| 1 2 3 in beeld | NPO | 2006 | Televisie | |
| Brooke hospital for animals -Pakistan | TROS | 2006 | Televisie | |
| Met een been in het graf | NCRV | 2006 | Televisie | |
| Ik vertrek | TROS | 2006-2007 | Televisie | |
| In beeld | EO, NOS, VARA, VPRO, TROS, NPO, BNN, NPS, KRO | 2007 | Televisie | |
| Sudokidz | AVRO, NCRV | 2008 | Televisie | |
| Onverwacht bezoek | EO | 2008 | Televisie | |
| Nederland kampeert! | SBS6 | 2008 | Televisie | |
| Ons een zorg! | EO | 2008 | Televisie | |
| TV show | TROS | 2008 | Televisie | |
| Afslag UMC Utrecht | EO | 2008-2009 | Televisie | |
| Mattheüs masterclass | EO | 2009 | Televisie | |
| Hoe?zo! | Teleac/NOT | 2009-heden | Televisie | |
| That's the question | EO | 2009-heden | Televisie |
|