Oeuvre van Tanja Koen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Iberische klanken]] | | height="13" | [[Iberische klanken]] | ||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1961 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vergelijkenderwijs]] | |||
| Presentatrice | | Presentatrice | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 22 jun 2010 15:14
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| NCRV omroeper | NCRV Omroeper | Televisie | 1951-1962 | |
| Wie wil er mijn marmotje zien | Presentatrice | Televisie | 1960 | |
| Iberische klanken | Presentatrice | Televisie | 1961 | |
| Vergelijkenderwijs | Presentatrice | Televisie | 1961 | |
| Spaanse dansen | Presentatrice | Televisie | 1962 | |
| Een tegen allen | Presentatrice | Televisie | 1964 | |
| Overal en nergens | Presentatrice | Televisie | 1966-1967 | |
| Dier en vriend | Presentatrice | Televisie | 1968-1972 | |
| Van nature | Presentatrice | Televisie | 1974-1977 | |
| Springtrofee | Presentatrice | Televisie | 1977 | |
| Stedenspel | Presentatrice | Televisie | 1981 |