Oeuvre van Paula Patricio: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| height="13" | [[Zeg 'ns AAA]] | | height="13" | [[Zeg 'ns AAA]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 1986-1987 | | 1986-1987, 1989 | ||
| televisie | | televisie | ||
| *Gastrol in meerdere afleveringen | | *Gastrol in meerdere afleveringen | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1988-1989 | | 1988-1989 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wereldwijs]] | |||
| Presentator | |||
| 1988 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 34: | Regel 41: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale songfestival]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De belastingshow]] | |||
| Presentator | |||
| 1990 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 66: | Regel 87: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Oort en de inkomstenbelasting]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1991 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Werk TV]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1991 | | 1991-1992 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 92: | Regel 113: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Hulpsinterklaas]] | |||
| Acteur | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| *Gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 99: | Regel 127: | ||
| televisie | | televisie | ||
| *Gastrol (Taak ID 24377) | | *Gastrol (Taak ID 24377) | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Opassen!!]] | |||
| Acteur | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| *Gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Showbizznieuws]] | |||
| Presentator | |||
| 1997-1998 | |||
| televisie | |||
| *Gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 134: | Regel 177: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Goudkust]] | |||
| Acteur | |||
| 2000 | |||
| televisie | |||
| * Gastrol als mevrouw Alvarez | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 139: | Regel 189: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[ONM]] | |||
| Acteur | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
| * Gastrol als Jenny van Veghel | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[UWV tv]] | |||
| Presentatie | |||
| 2003-2005 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In gesprek]] | |||
| Presentatie | |||
| 2007 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 25 mrt 2010 16:04
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Zeg 'ns AAA | Acteur | 1986-1987, 1989 | televisie | *Gastrol in meerdere afleveringen |
| VARA omroepster | Omroepster | 1987-1993 | televisie | |
| TV werkjournaal | Presentator | 1988-1989 | televisie | |
| Wereldwijs | Presentator | 1988 | televisie | |
| Natuurmonumenten | Presentator | 1988 | televisie | |
| Nationale songfestival | Presentator | 1989 | televisie | |
| De belastingshow | Presentator | 1990 | televisie | |
| Smakelijk eten | Presentator | 1990 | televisie | |
| Holland Casino Scheveningen festival | Presentator | 1990 | televisie | |
| Mag ik even vangen? | Presentator | 1990 | televisie | |
| Portugees voor beginners | Presentator | 1990 | televisie | |
| Oort en de inkomstenbelasting | Presentator | 1991 | televisie | |
| Werk TV | Presentator | 1991-1992 | televisie | |
| Echt Italiaans koken | Presentator | 1992 | televisie | |
| Een rondje DNA | Presentator | 1994 | televisie | |
| De Hulpsinterklaas | Acteur | 1994 | televisie | *Gastrol |
| Kreatief met kurk | Acteur | 1994 | televisie | *Gastrol (Taak ID 24377) |
| Opassen!! | Acteur | 1996 | televisie | *Gastrol
|
| Showbizznieuws | Presentator | 1997-1998 | televisie | *Gastrol |
| Weekendcafe | Verslaggever | 1999 | radio | |
| Vanaf vandaag is het kerst | Presentator | 1999 | televisie | |
| Markant Nederland | Presentator | 1999-2000 | televisie | |
| Voor een briefkaart op de eerste rang | Presentator | 2000 | televisie | |
| Festival mundial | Presentator | 2000 | televisie | |
| Goudkust | Acteur | 2000 | televisie | * Gastrol als mevrouw Alvarez |
| KRO's uur van het talent | Presentator | 2000 | televisie | |
| ONM | Acteur | 2002 | televisie | * Gastrol als Jenny van Veghel |
| UWV tv | Presentatie | 2003-2005 | televisie | |
| In gesprek | Presentatie | 2007 | televisie |