Oeuvre van Willy van Hemert: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="275" height="13" | Titel | width="140" | Functie | ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="300" height="13" | Titel | ||
| width="140" | Functie | | width="140" | Functie | ||
| width="98" | Medium | | width="98" | Medium | ||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De toverspiegel]] | | height="13" | [[De toverspiegel]] | ||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1951 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De brug]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1954 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Come back, little Sheba]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1955 | |||
| | | | ||
| Regel 49: | Regel 63: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| film | | film | ||
| | | 1958 | ||
| | | | ||
| Regel 57: | Regel 71: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1959 | | 1959 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een zomer lang]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1959 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ontmoetingen met het geluk]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1959 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De driestuiversopera]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zo maar een dag in de lente]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Claudia en David]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De dood van een handelsreiziger]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Treffpunkt Telebar]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En marlborough trok ten strijde]] | |||
| regisseur, <br> scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | | | ||
| Regel 64: | Regel 134: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Piano te koop]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In Holland staat een riddergoed]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Parallellogramma]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De twee wezen]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De kersentuin]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De kelk aan de lippen]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Marguerite Gautier]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | | | ||
| Regel 71: | Regel 190: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Herrie om Harrie]] | |||
| regisseur, <br> scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 1964 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Vadertje Langbeen]] | | height="13" | [[Vadertje Langbeen]] | ||
| | | tekstschrijver | ||
| film | | film | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Adieu Richard]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1967 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rückfahrt]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1967 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Onder één dak]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1967 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Struisvogels]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1968 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zeemansvrouwen]] | |||
| regisseur, <br> scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 1968 | |||
| | | | ||
| Regel 84: | Regel 245: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1968 | | 1968-1969 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De neef uit dinges]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | | | ||
| Regel 90: | Regel 258: | ||
| height="13" | [[De kleine waarheid]] | | height="13" | [[De kleine waarheid]] | ||
| regisseur, <br> scenarioschrijver | | regisseur, <br> scenarioschrijver | ||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Poker]] | |||
| tekstschrijver | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| Regel 96: | Regel 271: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bartje]] | | height="13" | [[Bartje]] | ||
| regisseur | | regisseur, <br> scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| Regel 103: | Regel 278: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dynastie der kleine luyden]] | | height="13" | [[Dynastie der kleine luyden]] | ||
| regisseur | | regisseur, <br> scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sil de Strandjutter]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | | | ||
| Regel 113: | Regel 295: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Marseillaanse trilogie]] | |||
| regisseur, <br> tekstschrijver | |||
| televisie | |||
| 1978 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dagboek van een herdershond]] | | height="13" | [[Dagboek van een herdershond]] | ||
| regisseur | | regisseur, <br> scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1978-1980 | ||
| | | | ||
| Regel 131: | Regel 320: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De weg]] | | height="13" | [[De weg]] | ||
| regisseur | | regisseur, <br> tekstschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1983 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De appelgaard]] | | height="13" | [[De appelgaard]] | ||
| regisseur | | regisseur, <br> scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1985 | | 1985-1986 | ||
| | | | ||
Versie van 4 mrt 2010 14:07
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| De toverspiegel | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1951 | |
| De brug | regisseur | televisie | 1954 | |
| Come back, little Sheba | regisseur | televisie | 1955 | |
| Het paard van Troje | regisseur | televisie | 1955 | |
| Cesare | regisseur | televisie | 1958 | |
| De sleutel | regisseur | televisie | 1958 | |
| Terugkeer | regisseur | televisie | 1958 | |
| Jenny | regisseur | film | 1958 | |
| Het huis van mijn ouders | regisseur | televisie | 1959 | |
| Een zomer lang | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1959 | |
| Ontmoetingen met het geluk | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1959 | |
| De driestuiversopera | regisseur | televisie | 1960 | |
| Zo maar een dag in de lente | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1960 | |
| Claudia en David | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1960 | |
| De dood van een handelsreiziger | regisseur | televisie | 1961 | |
| Treffpunkt Telebar | regisseur | televisie | 1961 | |
| En marlborough trok ten strijde | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1961 | |
| Biedermann en de brandstichters | regisseur | televisie | 1961 | |
| Piano te koop | regisseur | televisie | 1961 | |
| In Holland staat een riddergoed | regisseur | televisie | 1962 | |
| Parallellogramma | regisseur | televisie | 1962 | |
| De twee wezen | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1962 | |
| De kersentuin | regisseur | televisie | 1963 | |
| De kelk aan de lippen | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1963 | |
| Marguerite Gautier | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1963 | |
| Er valt een ster | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1963 | |
| Herrie om Harrie | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1964 | |
| Vadertje Langbeen | tekstschrijver | film | 1964 | |
| Adieu Richard | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1967 | |
| Rückfahrt | regisseur | televisie | 1967 | |
| Onder één dak | regisseur | televisie | 1967 | |
| Struisvogels | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1968 | |
| Zeemansvrouwen | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1968 | |
| De glazen stad | regisseur | televisie | 1968-1969 | |
| De neef uit dinges | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1970 | |
| De kleine waarheid | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1970 | |
| Poker | tekstschrijver | televisie | 1970 | |
| Bartje | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1972 | |
| Dynastie der kleine luyden | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1974 | |
| Sil de Strandjutter | scenarioschrijver | televisie | 1976 | |
| Standrecht | regisseur | televisie | 1977 | |
| De Marseillaanse trilogie | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1978 | |
| Dagboek van een herdershond | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1978-1980 | |
| De wonderbaarlijke genezing van Ebenezer Scrooge | regisseur | televisie | 1979 | |
| De weg | regisseur, tekstschrijver |
televisie | 1983 | |
| De appelgaard | regisseur, scenarioschrijver |
televisie | 1985-1986 |
|