Oeuvre van Susan Blokhuis: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 98: | Regel 98: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Natuurlijk lekker leven]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2011-heden | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Susan Blokhuis| Terug naar biografie]] | [[Susan Blokhuis| Terug naar biografie]] | ||
Versie van 3 apr 2013 09:21
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroepster TVplus | Presentator | Televisie | 1995 | |
| Omroepster TROS | Presentator | Televisie | 1995-1998 | |
| TROS loop | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Doe mee met de TROS | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Emotion '96 | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Jouw stijl | Presentator | Televisie | 1998 | |
| Landelijke fietsdag 1998 | Presentator | Televisie | 1998 | |
| De zondagavond van BNN | Omroepster | Televisie | 1998 | *Eenmalig (Taak ID 19022) |
| Spoort | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Gastronomisch Gelderland | Presentator | Televisie | 1999-2001 | |
| Geld maakt niet gelukkig | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Lijn 4 | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Apotheek en gezondheid tv magazine | Presentator | Televisie | 2011 | |
| Natuurlijk lekker leven | Presentator | Televisie | 2011-heden |