Gouden Kalf regie: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 151: | Regel 151: | ||
| valign="bottom" | [[Brownian movement]] | | valign="bottom" | [[Brownian movement]] | ||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2012 | |||
|style="font-size:9pt" valign="bottom" | [[Paula van der Oest]] | |||
| valign="bottom" | [[The Domino Effect]] | |||
|} | |} | ||
[[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | [[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | ||
Versie van 10 dec 2012 15:33
Terug naar overzicht Gouden Kalf
| jaartal | regisseur | Filmtitel |
| 1983 | Dick Maas | De lift |
| 1984 | Rudolf van den Berg | Bastille |
| 1985 | Paul Verhoeven | Flesh and Blood |
| 1986 | Alex van Warmerdam | Abel |
| 1987 | Dick Maas | Flodder |
| 1988 | Pieter Verhoeff | Van geluk gesproken |
| 1989 | Frans Weisz | Leedvermaak |
| 1990 | Frouke Fokkema | Kracht |
| 1991 | Frans Weisz | Bij nader inzien |
| 1992 | Alex van Warmerdam | De noorderlingen |
| 1993 | Ben Sombogaart | Het zakmes |
| 1994 | Rosemarie Blank | Rit over de grens |
| 1995 | Marleen Gorris | Antonia |
| 1996 | Theo van Gogh | Blind date |
| 1997 | Rudolf van den Berg | For my Baby |
| 1998 | Karim Traïdia | De Poolse bruid |
| 1999 | Roel Reiné | The Delivery |
| 2000 | Jean van de Velde | Lek |
| 2001 | Martin Koolhoven | De grot |
| 2002 | Alejandro Agresti | Valentin |
| 2003 | Pieter Kuijpers | Van God los |
| 2004 | Eddy Terstall | Simon |
| 2005 | Nanouk Leopold | Guernsey |
| 2006 | Paul Verhoeven | Zwartboek |
| 2007 | Mijke de Jong | Tussenstand |
| 2008 | Joram Lürsen | Alles is liefde |
| 2009 | Urszula Antoniak | Nothing Personal |
| 2010 | Rudolf van den Berg | Tirza |
| 2011 | Nanouk Leopold | Brownian movement |
| 2012 | Paula van der Oest | The Domino Effect |