Oeuvre van Bert Kuizenga: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bekijk 't ]] | |||
| regisseur | |||
| 1982 | |||
| theater | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Valse Wimpers]] | |||
| regisseur | |||
| 1982-1983 | |||
| theater | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tranen van Robin Hood]] | |||
| acteur | |||
| 1983-1984 | |||
| theater | |||
| | | | ||
| Regel 21: | Regel 42: | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Op weg naar Acapulco]] | |||
| acteur | |||
| 1985 | |||
| theater | |||
| | | | ||
| Regel 35: | Regel 63: | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mama heeft de beste shit]] | |||
| acteur | |||
| 1987 | |||
| theater | |||
| | | | ||
Versie van 19 dec 2011 13:24
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Mata Hari | acteur | 1981 | televisie | |
| Bekijk 't | regisseur | 1982 | theater | |
| Valse Wimpers | regisseur | 1982-1983 | theater | |
| De tranen van Robin Hood | acteur | 1983-1984 | theater | |
| Ciske de Rat | acteur | 1984 | bioscoop | |
| Op weg naar Acapulco | acteur | 1985 | theater | |
| Postbus 51 | acteur | 1986 | televisie | |
| Flodder, de film | acteur | 1986 | bioscoop | |
| Mama heeft de beste shit | acteur | 1987 | theater | |
| De orionnevel | acteur | 1987 | bioscoop | |
| Medisch Centrum West | acteur | 1988 | televisie | |
| Honneponnetje | acteur | 1988 | bioscoop | |
| Goede tijden, slechte tijden | acteur | 1990 | televisie | |
| 12 steden, 13 ongelukken | acteur | 1990-1991 | televisie | |
| Spijkerhoek | acteur | 1991 | televisie | |
| Zonder Ernst | acteur | 1992 | televisie | |
| Oppassen!!! | acteur | 1992 | televisie | |
| Vrouwenvleugel | acteur | 1993-1994 | televisie | |
| Blind date | presentator | 1993-1999 | televisie | |
| Luif | acteur | 1995 | televisie | |
| Hallo met Bert | presentator | 1995 | televisie | |
| Met op nieuwe toeren het jaar uit | presentator | 1995 | televisie | |
| Ik ben je moeder niet | acteur | 1995-1996 | televisie | |
| Het aanzoek | presentator | 1996 | televisie | |
| Miss Beautiful Black | presentator | 1996 | televisie | |
| De familie van het jaar | presentator | 1998 | televisie | |
| TROS Aktua in bedrijf | presentator | 1998-1999 | televisie | |
| Te land, ter zee en in de lucht | presentator | 1998-2006 | televisie | |
| 100 jaar AutoRAI | presentator | 1999 | televisie | |
| BZN | presentator | 1999 | televisie | |
| Spreekuur | presentator | 1999 | televisie | |
| Verkeerd verbonden | acteur | 2000-2002 | televisie | |
| Uitkompas | presentator | 2001 | televisie | *Eenmalig vervanging van Mireille Bekooij |
| Binnenste buiten | presentator | 2001 | televisie | |
| Lunch TV | presentator | 2001-2003 | televisie | |
| Met TROS de winter door | acteur | 2002 | televisie | |
| Muziekfeest: Reis van je leven! | presentator | 2002 | televisie | |
| Het Nederlandse Muziekfeest | presentator | 2002 | televisie | |
| De Nederlandstalige cover top-100 | presentator | 2002 | televisie | |
| Open huis | presentator | 2003 | televisie | |
| TROS Muziekfeest | presentator | 2003-2004 | televisie | |
| Middag magazine | presentator | 2003-2004 | televisie | |
| 1000 sterren stralen | commentaar | 2004 | televisie | |
| André bedankt | presentator/commentaar | 2004 | televisie | |
| Kerst met Frans Bauer Live! | presentator | 2004 | televisie | |
| Koninklijke Luchtmacht Open dagen 2004 | presentator | 2004 | televisie | |
| Tafel twee | presentator | 2004-2005 | televisie | |
| André van Duin Jubileumshow | acteur | 2005 | theater | |
| TROS Zomeravondcafé | presentator | 2006 | televisie | |
| De Beste Commercial | presentator | 2007 | televisie | *Programma van de regionale zender "RNN7" |
| Bedgeheimen | acteur | 2009-2010 | toneel | |
| BN'ers in het park | acteur | 2009 | televisie | |
| Lifestyle Xperience | presentator | 2010 | televisie | *Eenmalig |
| AVRO Kunstuur | presentator/acteur | 2010-2011 | televisie | |
| Sinterklaas en het raadsel van 5 december | acteur | 2011 | bioscoop | |
| Vrienden voor het leven | acteur | Onbekend | televisie |