Oeuvre Heddy Honigmann: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="48" | Medium | | width="48" | Medium | ||
| width="80" | Opmerkingen | | width="80" | Opmerkingen | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De overkant]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| 1982 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 115: | Regel 122: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[O amor natural]] | ||
| regisseur, scenarioschrijver | | regisseur, scenarioschrijver | ||
| | | 1997 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Crazy]] | |||
| regisseur, samenstelling | |||
| 1999 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Forever]] | ||
| regisseur, | | regisseur, mentor | ||
| | | 2006 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 134: | Regel 150: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[El olvido]] | |||
| regisseur, mentor | |||
| 2008 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 142: | Regel 167: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Heddy Honigmann|Terug naar biografie]] | [[Heddy Honigmann|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 23 jun 2011 12:34
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerkingen |
| De overkant | regisseur, scenarioschrijver | 1982 | televisie | |
| Dame la mano | regisseur, scenarioschrijver, researcher | 2004 | televisie | |
| Goede man, lieve zoon | regisseur, scenarioschrijver, researcher | 2001 | televisie | |
| Het lied van 80 lentes | scenarioschrijver | 2000 | televisie | |
| Ingelijst huwelijk | regisseur, scenarioschrijver | 2005 | televisie | |
| 26.000 gezichten | regisseur | 2004 | televisie | |
| Forever | regisseur, scenarioschrijver, researcher, interviewer | 2007 | televisie | |
| Oog in Oog | regisseur | 1993 | televisie | |
| 2 Minuten stilte, aub | regisseur, scenarioschrijver | 1999 | televisie | |
| Liefde gaat door de maag | regisseur, scenarioschrijver | 2005 | televisie | |
| De 10 geboden: Privé | regisseur, scenarioschrijver, researcher | 2001 | televisie | |
| De juiste naam | regisseur | 2003 | televisie | |
| Hersenschimmen | regisseur, scenarioschrijver | 1990 | televisie | |
| Vier maal mijn hart | regisseur | 1991 | televisie | |
| Democratie unplugged | regisseur | 1994 | televisie | |
| Het ondergronds orkest | regisseur, scenarioschrijver | 1999 | televisie | |
| O amor natural | regisseur, scenarioschrijver | 1997 | televisie | |
| Crazy | regisseur, samenstelling | 1999 | televisie |
|
| Forever | regisseur, mentor | 2006 | televisie |
|
| Emoticons | regisseur, scenarioschrijver, research | 2008 | televisie |
|
| El olvido | regisseur, mentor | 2008 | bioscoop |
|
| Deuren naar de ziel | regisseur, mentor | 2009 | televisie |
|