Oeuvre van Mariëtte Bruggeman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Voldendams Kerstconcert]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
|} | |} | ||
Versie van 8 apr 2011 18:45
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1983 - 1989 | Televisie | |
| 1-2-3-show | Assistent | ? | Televisie | |
| Ted tijd | Assistent | 1985 | Televisie | |
| Zonnebloemgala | Presentator | 1985, 1987 | Televisie | |
| Omroeper RTL Véronique | Omroeper | 1989 | Televisie | |
| Voldendams Kerstconcert | Presentator | 1989 | Televisie
|