Oeuvre Tineke de Groot: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 63: | Regel 63: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[Tiende Wereldmuziekconcours]] | | height="25" | [[Tiende Wereldmuziekconcours]] | ||
| Presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Hoffnung-concert]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1985 | | 1985 | ||
Versie van 22 mrt 2011 14:36
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1980 - 1984 | Televisie | |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1983 | Televisie | |
| Balletgala in Amsterdam | Presentator | 1983 | Televisie | |
| Echo | Verslaggever | 1983 - 1984 | Radio | |
| De KRO in Maastricht | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Geschiedenis van de radio | Verslaggever | 1984 | Radio | |
| Een voor Afrika | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Weense avond | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Brandpunt in de zomer | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Tiende Wereldmuziekconcours | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Hoffnung-concert | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Werken aan werk | Presentator, interviewer | 1985 - 1986 | Televisie | |
| RAI concert | Presentator | 1985 - 1986, 1988, 1992 | Televisie | |
| Vijfentwintigste RAI-concert | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Midweekmagazine | Verslaggever | 1986 - 1987 | Radio | |
| Een leven lang | Presentator | 1987 | Radio | |
| Reder European Pianofestival 1987 | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Meer over minder | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| Kerststerren | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Sportverkiezing 1989 | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Overleven | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Service Salon | Presentator | 1989 - 1992 | Televisie | |
| Wijnwereld | Presentator | 1989 - 1992 | Televisie | |
| AVRO audio video spektakel 1990 | Presentator | 1990 | Televisie | |
| Hart voor de natuur | Presentator | 1990 | Televisie | |
| Floriade 1992 | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Televizier | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Opium | Presentator | 1992 - 1993 | Televisie | |
| Jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1992 - 1994 | Televisie | |
| Prinsengrachtconcert | Presentator | 1992 - 1997 | Televisie | |
| AVRO - 70 gala | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Reisspecial | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Jonge mensen 25 jaar | Presentator | 1993 | Televisie | |
| 25 jaar jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Orde op zaken | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Gouden Televizierring | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Prettig weekend, Nederland | Presentator | 1993 - 1994 | Televisie | |
| Via Ria | Presentator | 1994 - 1995 | Televisie | |
| Close up | Commentator, samensteller, presentator | 1994 - 2008 | Televisie | |
| De week van... | Presentator | 1995 - 1996 | Televisie | |
| Uitmarkt | Presentator | 1995 - 1997 | Televisie | |
| Het beste uit de week van... | Presentator | 1996 | Televisie | |
| De tafel van Tineke | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Passie voor wijnen | Presentator | 1996 - 1997 | Televisie | |
| Het Nederlands Film Festival 1997 | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Artsen van de 21e eeuw | Commentator | 2003 | Televisie | |
| Weeldekwartier | Regisseur, samensteller | 2005 | Televisie | |
| Wereldtuinen | Commentator | 2005 | Televisie | |
| Nieuw in Nederland | Regisseur | 2005 - 2007 | Televisie | |
| Wereldbeschavingen | Commentator | 2007 | Televisie |