Oeuvre Antoinette van Brink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1977 - 1983 | | 1977 - 1983 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="30" | [[Niets verwachten, alles hopen]] | |||
| Interviewer, redacteur | |||
| 1980 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="30" | [[Met de moed der wanhoop]] | |||
| Interviewer | |||
| 1981 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 37: | Regel 49: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | | ||
| Radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="30" | [[Come Vai?]] | |||
| Presentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="30" | [[Het oor van 4]] | |||
| Presentator | |||
| 1997 - 1998 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="30" | [[Euroclassic Notturno]] | |||
| Presentator | |||
| 1998 - 2000 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="30" | [[Ochtendconcert]] | |||
| Presentator | |||
| 1999 - 2000 | |||
| Radio | | Radio | ||
Versie van 22 mrt 2011 10:35
| Titel | Functie | Jaartal | Medium | Opmerkingen |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1970 - 1980 | Televisie | |
| Klassewerk | Presentator | Televisie | ||
| Daar vraag je me wat | Presentator | 1977 - 1983 | Televisie | |
| Niets verwachten, alles hopen | Interviewer, redacteur | 1980 | Televisie | |
| Met de moed der wanhoop | Interviewer | 1981 | Televisie | |
| Zoeklicht op Nederland | Presentator | Radio | ||
| Hobbyscoop | Presentator | Radio | ||
| Come Vai? | Presentator | 1987 | Televisie | |
| Het oor van 4 | Presentator | 1997 - 1998 | Radio | |
| Euroclassic Notturno | Presentator | 1998 - 2000 | Radio | |
| Ochtendconcert | Presentator | 1999 - 2000 | Radio | |
| De keuze van de kijker: 50 jaar televisie | Omroeper | 2001 | Televisie |