Oeuvre IJswater Films: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar IJswater Films {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="100" | Titel | width="70" | Omroep | width="36" h...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 31: | Regel 31: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Raak]] | ||
| [[NPS]] | | [[NPS]] | ||
| | | 2006 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 124: | Regel 124: | ||
| height="26" | [[Kids & docs: ik wil naar huis]] | | height="26" | [[Kids & docs: ik wil naar huis]] | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Terugweg]] | |||
| [[NPS]] | |||
| 2009 | | 2009 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 20 jul 2010 09:32
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| The making of "Het dagboek van Anne Frank" | TROS | 1995 | Televisie | |
| Streetnoise | NPS | 1998 | Televisie | |
| Kind en kleur | KRO | 2006 | Televisie | |
| Raak | NPS | 2006 | Televisie | |
| Diep | VPRO | 2007 | Televisie | |
| SKIN | HUMAN | 2008 | Televisie | |
| Nestblijvers | IKON | 2008 | Televisie | |
| Kijk naar mij | KRO | 2008 | Televisie | |
| Ooit | NPS | 2008 | Televisie | |
| Godenzoon | NPS | 2008 | Televisie | |
| Firuze | KRO | 2008 | Televisie | |
| Onder de tafel | NPS | 2009 | Televisie | |
| Alex in Amsterdam | NPS | 2009 | Televisie | |
| Barbosa | NPS | 2009 | Televisie | |
| Anvers | NPS | 2009 | Televisie | |
| Kids & docs: astronaut | EO | 2009 | Televisie | |
| Kids & docs: ik wil naar huis | NCRV | 2009 | Televisie | |
| Terugweg | NPS | 2009 | Televisie | |
| Bridging the gap | HUMAN | 2009 | Televisie |
|