Oeuvre Judith de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1990-1992 | | 1990-1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Entertainment magazine]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1991 | |||
| | | | ||
Versie van 22 jan 2011 20:16
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper AVRO | Omroeper | Televisie | 1990-1992 | |
| Entertainment magazine | Presentatrice | Televisie | 1991 | |
| Wordt vervolgd | Presentatrice | Televisie | 1991-1994 | |
| Droomshow | Presentatrice | Televisie | 1993-1997 | |
| Duel over de grens | Presentatrice | Televisie | 1995 | |
| Boggle | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| Panda Patrouille | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| De late ochtend | Presentatrice | Televisie | 1996-1997 | |
| Get the picture | Presentatrice | Televisie | 1996-1999 | |
| De ochtenden | Presentatrice | Televisie | 1998 | |
| Uitmarkt | Presentatrice | Televisie | 1998-2000 |