Oeuvre van Marina de Graaf: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Hand]] | | height="13" | [[The Hand]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1981 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De lemmings|De Lemmings]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 20 jul 2009 13:05
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Het debuut | Acteur | Film | 1976 | |
| Prettig weekend Meneer Meijer | Acteur | Film | 1977 | |
| Anna of Come Back | Acteur | Televisie | 1978 | |
| Mysteries | Acteur | Film | 1978 | |
| Van huis | Acteur | Film | 1979 | |
| Grijpstra & de Gier | Acteur | Film | 1979 | |
| Tiro | Acteur | Film | 1979 | |
| Bij de pomp | Acteur | Televisie | 1979 | |
| Lieve jongens | Acteur | Film | 1980 | |
| Try out | Acteur | Film | 1981 | |
| The Hand | Acteur | Televisie | 1981 | |
| De Lemmings | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Hoge hakken echte liefde | Acteur | Film | 1981 | |
| Das Weisse Herz | Acteur | Film | 1981 | |
| Die Fluchtlinie | Acteur | Film | 1981 | |
| Het gat in de muur | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Armoede | Acteur | Televisie | 1982 | |
| De zwarte ruiter | Acteur | Film | 1982 | |
| Overvallers in de dierentuin | Acteur | Speelfilm | 1983 | |
| Staking | Acteur | Radio | 1983 | |
| De witte Sneeuwman | Acteur | Televisie | 1983 | |
| Dochter | Acteur | Radio | 1983 | |
| L’Autobus | Acteur | Televisie | 1983 | |
| An Bloem | Acteur | Film | 1983 | |
| Theophilius North | Acteur | Radio | 1984 | |
| Uitzicht | Acteur | Film | 1984 | |
| Kanaal 13 | Acteur | Televisie | 1984 | |
| Oscar | Acteur | Televisie | 1984 | |
| Geen baan wel werk | Acteur | Film | 1984 | |
| Gedeelde toekomst | Acteur | Film | 1987 | |
| Rougon Maquart | Acteur | Radio | 1989 | |
| Max & Laura & Henk & Willie | Acteur | Film | 1989 | |
| Er kan hier ook nooit wat | Acteur | Film | 1991 | |
| De roering van het kielzog | Acteur | Radio | 1992 | |
| Heeft u daarover nagedacht? | Acteur | Film | 1992 | |
| Waar bemoeien ze zich mee? | Acteur | Film | 1992 | |
| Niemand de deur uit | Acteur | Televisie | 1992, 1993 | |
| Vrouwenvleugel | Acteur | Televisie | 1992-1995 | |
| Madelief | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Antonia | Acteur | Film | 1994 | |
| Geef jezelf van katoen | Acteur | Film | 1995 | |
| Aziz | Acteur | Televisie | 1995 | |
| Wat schuift ‘t | Acteur | Televisie | 1995 | |
| SamSam | Acteur | Televisie | 1995 | |
| De vuuraanbidders | Acteur | Radio | 1995 | |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 1995, 1998 | |
| Somberman’s actie | Acteur | Film | 1998 | |
| Wilde mossels | Acteur | Film | 1998 | |
| In de praktijk | Acteur | Televisie | 1999 | |
| Kick | Acteur | Televisie | 2001 | |
| De Tuttels | Acteur | Televisie | 2002 | |
| In de praktijk | Acteur | Televisie | 1999 | |
| ONM | Acteur | Televisie | 2004, 2005 |