Oeuvre van Paula Patricio: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 59: | Regel 59: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Selamat makan]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| Regel 85: | Regel 85: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Arbeidsvoorziening: Meer dan werkgeven en werknemen?]] | |||
| Presentator | |||
| 1991 | |||
| video | |||
| opdrachtfilm voor Regionaal Bestuur Arbeidsvoorziening Kennemer-, Amstelland en Meerlanden | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 4 sep 2013 15:10
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Zeg 'ns AAA | Acteur | 1986-1987, 1989 | televisie | *Gastrol in meerdere afleveringen |
| VARA omroepster | Omroepster | 1987-1993 | televisie | |
| TV werkjournaal | Presentator | 1988-1989 | televisie | |
| Wereldwijs | Presentator | 1988 | televisie | |
| Natuurmonumenten - Natuur laat je leven | Presentator | 1988 | televisie | |
| Nationale songfestival | Presentator | 1990 | televisie | |
| De belastingshow | Presentator | 1990 | televisie | |
| Selamat makan | Presentator | 1990 | televisie | |
| Holland Casino Scheveningen festival | Presentator | 1990 | televisie | |
| Mag ik even vangen? | Presentator | 1990 | televisie | |
| Portugees voor beginners | Presentator | 1990 | televisie | |
| Arbeidsvoorziening: Meer dan werkgeven en werknemen? | Presentator | 1991 | video | opdrachtfilm voor Regionaal Bestuur Arbeidsvoorziening Kennemer-, Amstelland en Meerlanden |
| Oort en de inkomstenbelasting | Presentator | 1991 | televisie | |
| Werk TV | Presentator | 1991-1992 | televisie | |
| Echt Italiaans koken | Presentator | 1992 | televisie | |
| Een rondje DNA | Presentator | 1994 | televisie | |
| De Hulpsinterklaas | Acteur | 1994 | televisie | *Gastrol |
| Kreatief met kurk | Acteur | 1994 | televisie | *Gastrol (Taak ID 24377) |
| Oppassen!!! | Acteur | 1996 | televisie | *Gastrol
|
| Showbizznieuws | Presentator | 1997-1998 | televisie | |
| Weekendcafe | Verslaggever | 1999 | radio | |
| Vanaf vandaag is het kerst | Presentator | 1999 | televisie | |
| Markant Nederland | Presentator | 1999-2000 | televisie | |
| Voor een briefkaart op de eerste rang | Presentator | 2000 | televisie | |
| Festival mundial | Presentator | 2000 | televisie | |
| Goudkust | Acteur | 2000 | televisie | * Gastrol als mevrouw Alvarez |
| Toen was geluk heel gewoon | Acteur | 2000 | televisie | * Gastrol |
| KRO's uur van het talent | Presentator | 2000 | televisie | |
| ONM | Acteur | 2002 | televisie | * Gastrol als Jenny van Veghel |
| UWV tv | Presentatie | 2003-2005 | televisie | |
| In gesprek | Presentatie | 2007 | televisie |