Gouden Kalf televisiedrama: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 115: | Regel 115: | ||
| height="13" | 2005 | | height="13" | 2005 | ||
| [[De kroon]] | | [[De kroon]] | ||
| [[Dana Nechustan]] | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | 2012 | |||
| [[Overspel]] | |||
| [[Peter de Baan]] | | [[Peter de Baan]] | ||
|} | |} | ||
[[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | [[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | ||
Versie van 10 dec 2012 15:40
Terug naar overzicht Gouden Kalf
| TV Drama lang | ||
| jaar | titel | regisseur |
| 2003 | Najib & Julia | Theo van Gogh |
| 2006 | Escort | Frank Ketelaar |
| 2007 | De prins en het meisje | Peter de Baan |
| 2008 | Den Helder | Jorien van Nes |
| 2009 | Anvers | Martijn Maria Smits |
| 2011 | Vast | Rolf van Eijk |
| TV Drama | ||
| 1993 | Pleidooi | Sander Francken, Maarten Treurniet, Jeroen Planting, André van Duren |
| 1994 | Coma | Paula van der Oest |
| 1995 | De partizanen | Theu Boermans |
| 1996 | Geboren in een verkeerd lichaam | Pieter Kramer |
| 1997 | In het belang van de staat | Theo van Gogh |
| 1998 | De zeven deugden - Maria op zolder | Arno Dierickx |
| 1999 | Dichter op de zeedijk | Gerrard Verhage |
| 2000 | Bij ons in de Jordaan | Willem van de Sande Bakhuyzen |
| 2001 | Familie | Willem van de Sande Bakhuyzen |
| 2002 | De 9 dagen van de gier | Boris Paval Conen |
| 2004 | Deining | Nicole van Kilsdonk |
| 2005 | De kroon | Dana Nechustan |
| 2012 | Overspel | Peter de Baan |