Oeuvre van Edvard Niessing: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 79: | Regel 79: | ||
|Radio | |Radio | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Tijd voor MAX]] | |||
| Presentator | |||
| 2009 | |||
|Televisie | |||
|} | |} | ||
[[Edvard Niessing|Terug naar biografie]] | [[Edvard Niessing|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 22 mrt 2011 12:51
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1977 - 1990 | Televisie | |
| Als het kijkglas vol is | Presentator | 1977 | Radio | |
| Popdonder plus | Presentator | 1978 | Radio | |
| Pep op drie | Presentator | 1977 | Radio | |
| In antwoord op uw schrijven | Presentator | 1977, 1987 | Radio | |
| Langs de lijn | Presentator | 1979 | Radio | |
| Niemandsland (radio) | Presentator | 1982 | Radio | |
| De Frank Kramer show | Assistent | 1983 | Televisie | |
| Zonnebloemgala | Presentator | 1985 | Televisie | |
| RTL Nieuws | Nieuwslezer | 1995 - 1998 | Televisie | |
| Waterwerk | Presentator | 1999 - 2000 | Televisie | |
| Goal | Verslaggever | 2007 | Radio | |
| Tijd voor MAX | Presentator | 2009 | Televisie |