Oeuvre Karin Douma: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" | width="218" height="13" valign="top" | Titel | width="86" valign="top" | Func...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| valign="top" | Verslaggever | | valign="top" | Verslaggever | ||
| valign="top" | 1990 | | valign="top" | 1990 | ||
| valign="top" | Radio | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Wie weet waar Willem Wever woont?]] | |||
| valign="top" | Redacteur | |||
| valign="top" | | |||
| valign="top" | Radio | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[VIP room]] | |||
| valign="top" | Redacteur | |||
| valign="top" | | |||
| valign="top" | Radio | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[MM Magazine]] | |||
| valign="top" | Redacteur | |||
| valign="top" | | |||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |style="font-weight:bold" valign="bottom" | | ||
Versie van 10 feb 2011 09:23
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Coupe soleil | Verslaggever | 1990 | Radio | |
| Wie weet waar Willem Wever woont? | Redacteur | Radio | ||
| VIP room | Redacteur | Radio | ||
| MM Magazine | Redacteur | Radio | ||
| NCRV omroeper | Omroeper | 1992 | Televisie | |
| Studio NL | Presentator | 1996 - 2002 | Televisie | |
| Bijlage | Presentator | 2003 - heden | Radio |