Oeuvre van Elizabeth Mooy: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Muziek-lezen]] | |||
| presentator | |||
| 1969 | |||
| radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 10 jan 2011 14:44
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Omroeper AVRO | omroeper | 1959-1966, 1971-1977 | televisie | |
| Eurovisie Songfestival | presentator | 1959 | televisie | |
| Iphigeneia in Aulis | presentator | 1961 | televisie | |
| Eurovisie Songfestival | presentator | 1962 | televisie | |
| 40 jaar AVRO-amusement - Cavalcade | presentator | 1963 | televisie | |
| Gesprekken met vrouwen | presentator | 1965 | televisie | |
| Autotips in de winter | presentator | 1966 | televisie | |
| Met het oog op... Groningen | presentator | 1969 | televisie | |
| Muziek-lezen | presentator | 1969 | radio | |
| De keuze van de kijker: 50 jaar televisie | omroeper | 2001 | televisie |