Gallery: Sterrenslag 1981: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Renekoenders (overleg | bijdragen)
 
(17 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Op de set===
===Op de set===


Foto's van de opnames van ''[[Sterrenslag]]'', genomen op 5 augustus 1981.  
Foto's van de opnames van ''[[Sterrenslag]]'', genomen op 5 augustus 1981. Deze aflevering is uitgezonden op 31 december 1981.


===Team VARA===
===Team VARA===
Regel 45: Regel 45:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_002 con.png|thumb|200px|[[Hilda Winninghof]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_002 con.png|thumb|200px|[[Hilda Winninghof]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_004 con.png|thumb|200px|[[Hilda Winninghof]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_004 con.png|thumb|200px|[[Hilda Winninghof]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_021 con.png|thumb|200px|[[Connie Brood]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_023 con.png|thumb|200px|[[Connie Brood]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_024 con.png|thumb|200px|[[Connie Brood]]]]
|}
|}


Regel 60: Regel 66:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012517_001 con.png|thumb|200px|[[Dieuwertje Blok]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012517_001 con.png|thumb|200px|[[Dieuwertje Blok]]<br>Jos Kuijer vertelt: ....Aan Sterrenslag doen zelden mensen mee  die het achteraf niks vinden, maar Dieuwertje is zo'n uitzondering... ]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012517_002 con.png|thumb|200px|[[Dieuwertje Blok]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012517_002 con.png|thumb|200px|[[Dieuwertje Blok]] ..getuige ook deze foto...]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012517_004 con.png|thumb|200px|[[Dieuwertje Blok]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012517_004 con.png|thumb|200px|[[Dieuwertje Blok]] ...en dit is alleen een vriendelijke lach voor een blijkbaar vriendelijke fotograaf...]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 88: Regel 94:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012520_023 con.png|thumb|200px|[[Willibrord Fréquin]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012520_023 con.png|thumb|200px|[[Willibrord Fréquin]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012520_024 con.png|thumb|200px|[[Willibrord Fréquin]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012520_024 con.png|thumb|200px|[[Willibrord Fréquin]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_019 con.png|thumb|200px|[[Joan Haanappel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_020 con.png|thumb|200px|[[Joan Haanappel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_022 con.png|thumb|200px|[[Joan Haanappel]]]]
|}
|}


Regel 110: Regel 121:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_004 con.png|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_004 con.png|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_006 con.png|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_006 con.png|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_005 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_001 con.png|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_005 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_007 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_007 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_008 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_008 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_009 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_009 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_010 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_010 con.png|thumb|200px|[[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_011 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_011 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_012 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_012 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_013 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_013 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_015 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_015 con.png|thumb|200px|[[Hein van Nievelt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_014 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_014 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_016 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_016 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_017 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_017 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_019 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_019 con.png|thumb|200px|[[Ellen Brusse]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_018 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_018 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_020 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_020 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_021 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_021 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_022 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_022 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_023 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_023 con.png|thumb|200px|[[Tineke Verburg]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_013 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_013 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_014 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_014 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_015 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_015 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_016 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_016 con.png|thumb|200px|[[René van de Water]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 017 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 017 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 019 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 019 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 020 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 020 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 021 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 021 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 022 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 022 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 023 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 023 con.jpg|thumb|200px|[[Evert ten Napel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 003 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 005 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 006 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 008 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
|}
|}


Regel 194: Regel 214:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 003 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 005 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 006 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 008 con.jpg|thumb|200px|[[Yvonne Wellink]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_001 con.png|thumb|200px|[[Catherine Keyl]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_001 con.png|thumb|200px|[[Catherine Keyl]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_002 con.png|thumb|200px|[[Catherine Keyl]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_002 con.png|thumb|200px|[[Catherine Keyl]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_004 con.png|thumb|200px|[[Catherine Keyl]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_004 con.png|thumb|200px|[[Catherine Keyl]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_005 con.png|thumb|200px|[[Fred Benavente]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_005 con.png|thumb|200px|[[Fred Benavente]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_006 con.png|thumb|200px|[[Fred Benavente]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_006 con.png|thumb|200px|[[Fred Benavente]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_003 con.png|thumb|200px|[[Fred Benavente]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_003 con.png|thumb|200px|[[Fred Benavente]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_007 con.png|thumb|200px|[[Kick Stokhuyzen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_007 con.png|thumb|200px|[[Kick Stokhuyzen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_008 con.png|thumb|200px|[[Kick Stokhuyzen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_008 con.png|thumb|200px|[[Kick Stokhuyzen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_010 con.png|thumb|200px|[[Kick Stokhuyzen]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_010 con.png|thumb|200px|[[Kick Stokhuyzen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_015 con.png|thumb|200px|[[Lisette Hordijk]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_015 con.png|thumb|200px|[[Lisette Hordijk]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_017 con.png|thumb|200px|[[Lisette Hordijk]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_017 con.png|thumb|200px|[[Lisette Hordijk]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_018 con.png|thumb|200px|[[Lisette Hordijk]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_018 con.png|thumb|200px|[[Lisette Hordijk]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_003 con.png|thumb|200px|[[Sipke van der Land]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_003 con.png|thumb|200px|[[Sipke van der Land]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_005 con.png|thumb|200px|[[Sipke van der Land]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_005 con.png|thumb|200px|[[Sipke van der Land]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_006 con.png|thumb|200px|[[Sipke van der Land]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_006 con.png|thumb|200px|[[Sipke van der Land]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_007 con.png|thumb|200px|[[Judith Bosch]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_007 con.png|thumb|200px|[[Judith Bosch]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_008 con.png|thumb|200px|[[Judith Bosch]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_008 con.png|thumb|200px|[[Judith Bosch]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_010 con.png|thumb|200px|[[Judith Bosch]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_010 con.png|thumb|200px|[[Judith Bosch]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_009 con.png|thumb|200px|[[Arco Dusseldorp]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_009 con.png|thumb|200px|[[Arco Dusseldorp]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_011 con.png|thumb|200px|[[Arco Dusseldorp]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_011 con.png|thumb|200px|[[Arco Dusseldorp]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_012 con.png|thumb|200px|[[Arco Dusseldorp]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_012 con.png|thumb|200px|[[Arco Dusseldorp]]]]
|}
|}
Regel 241: Regel 253:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 015 con.jpg|thumb|200px|[[Ellen Brusse]], [[Ron Bransteder]], [[Tineke Verburg]] en [[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 015 con.jpg|thumb|200px|[[Jos Kuijer]], [[Ellen Brusse]], [[Ron Brandsteder]], [[Tineke Verburg]] en [[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 016 con.jpg|thumb|200px|[[Ron Bransteder]], [[Tineke Verburg]] en [[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 016 con.jpg|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]], [[Tineke Verburg]] en [[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 018 con.jpg|thumb|200px|[[Ellen Brusse]], [[Ron Brandsteder]], [[Tineke Verburg]] en [[Ivo Niehe]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012491 018 con.jpg|thumb|200px|[[Ellen Brusse]], [[Ron Brandsteder]], [[Tineke Verburg]] en [[Ivo Niehe]]]]
|}
|}
Regel 285: Regel 297:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012493_001 con.png|thumb|200px|[[Ron Brandsteder]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_013 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_013 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_014 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_014 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_015 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_015 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_016 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_016 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_017 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_017 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_018 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_018 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_019 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_019 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_020 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_020 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_021 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_021 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_022 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_022 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_023 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_023 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_024 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012519_024 con.png|thumb|200px]]
Regel 382: Regel 393:
|}
|}


===Bootje varen===
==="Wild water" kano===
 
Opgenomen in een golfslagbad in het toenmalige Bad Boekelo.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 460: Regel 473:
|}
|}


===Kanoën===
===Hindernisbaan===


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 552: Regel 565:
|}
|}


 
[[Sterrenslag|Terug naar productie]] || [[Gallery: Sterrenslag|Terug naar het gallery-overzicht]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_019 con.png|thumb|200px|[[Joan Haanappel]]]]
 
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_020 con.png|thumb|200px|[[Joan Haanappel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_021 con.png|thumb|200px|[[Connie Brood]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_022 con.png|thumb|200px|[[Joan Haanappel]]]]
 
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_023 con.png|thumb|200px|[[Connie Brood]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012495_024 con.png|thumb|200px|[[Connie Brood]]]]
 
 
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_001 con.png|thumb|200px]]
 
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012518_004 con.png|thumb|200px]]
 
|}
 
[[Sterrenslag|Terug naar productie]]

Huidige versie van 11 okt 2013 11:18

Op de set

Foto's van de opnames van Sterrenslag, genomen op 5 augustus 1981. Deze aflevering is uitgezonden op 31 december 1981.

Team VARA

Team VARA
Team VARA
Jan de Graaf
Jan de Graaf
Jan de Graaf
Leoni Jansen
Leoni Jansen
Leoni Jansen
Willem van Beusekom
Willem van Beusekom
Willem van Beusekom
Hans Zoet
Hans Zoet
Hans Zoet
Frits Bom
Frits Bom
Frits Bom
Piet Römer
Piet Römer
Piet Römer
Hilda Winninghof
Hilda Winninghof
Hilda Winninghof
Connie Brood
Connie Brood
Connie Brood

Team KRO

Team KRO
Team KRO
René Sleven
René Sleven
René Sleven
Dieuwertje Blok
Jos Kuijer vertelt: ....Aan Sterrenslag doen zelden mensen mee die het achteraf niks vinden, maar Dieuwertje is zo'n uitzondering...
Dieuwertje Blok ..getuige ook deze foto...
Dieuwertje Blok ...en dit is alleen een vriendelijke lach voor een blijkbaar vriendelijke fotograaf...
Toos Innemee
Toos Innemee
Toos Innemee
Jan Keizer
Jan Keizer
Maria ter Steeg
Maria ter Steeg
Jan ter Laak
Jan ter Laak
Tonny Eyk
Tonny Eyk
Tonny Eyk
Willibrord Fréquin
Willibrord Fréquin
Willibrord Fréquin
Joan Haanappel
Joan Haanappel
Joan Haanappel

Team TROS

Team TROS
Team TROS
Wim Bosboom
Wim Bosboom
Wim Bosboom
Wim Bosboom
Ron Brandsteder
Ron Brandsteder
Ron Brandsteder
Ron Brandsteder
Ron Brandsteder
Ivo Niehe
Ivo Niehe
Ivo Niehe
Ivo Niehe
Ivo Niehe
Hein van Nievelt
Hein van Nievelt
Hein van Nievelt
Hein van Nievelt
Ellen Brusse
Ellen Brusse
Ellen Brusse
Ellen Brusse
Tineke Verburg
Tineke Verburg
Tineke Verburg
Tineke Verburg
Tineke Verburg
René van de Water
René van de Water
René van de Water
René van de Water
Evert ten Napel
Evert ten Napel
Evert ten Napel
Evert ten Napel
Evert ten Napel
Evert ten Napel
Yvonne Wellink
Yvonne Wellink
Yvonne Wellink
Yvonne Wellink

Team AVRO

Team AVRO
Team AVRO
Lous Haasdijk
Lous Haasdijk
Lous Haasdijk
Ad Visser
Ad Visser
Ad Visser
Anne van Egmond
Anne van Egmond
Anne van Egmond

Team NCRV

Team NCRV
Team NCRV
Piet Hooy
Piet Hooy
Piet Hooy
Catherine Keyl
Catherine Keyl
Catherine Keyl
Fred Benavente
Fred Benavente
Fred Benavente
Kick Stokhuyzen
Kick Stokhuyzen
Kick Stokhuyzen
Lisette Hordijk
Lisette Hordijk
Lisette Hordijk
Sipke van der Land
Sipke van der Land
Sipke van der Land
Judith Bosch
Judith Bosch
Judith Bosch
Arco Dusseldorp
Arco Dusseldorp
Arco Dusseldorp

Aankomst

Jos Kuijer, Ellen Brusse, Ron Brandsteder, Tineke Verburg en Ivo Niehe
Ron Brandsteder, Tineke Verburg en Ivo Niehe
Ellen Brusse, Ron Brandsteder, Tineke Verburg en Ivo Niehe

Jeep rijden

Ad Visser, Anne van Egmond
Ad Visser, Anne van Egmond
Ad Visser, Anne van Egmond
Tineke Verburg

Honkbal

Anne van Egmond
Leoni Jansen
Ivo Niehe
Fred Benavente

Voetbal, zwemmen en hardlopen

Sipke van der Land, Lisette Hordijk
Ad Visser

"Wild water" kano

Opgenomen in een golfslagbad in het toenmalige Bad Boekelo.

Touwtrekken

Hindernisbaan

Boogschieten

Prijsuitreiking

Terug naar productie || Terug naar het gallery-overzicht