Oeuvre Machteld Kooij: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Computerjournaal]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Overzicht_Omroepers_per_zendgemachtigde#KRO|KRO]] | |||
| Omroeper | |||
| Televisie | |||
| 1990-1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Pyramide]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Interieurarchitectuur]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio Uit]] | |||
| Presentatrice | |||
| Radio | |||
| 1998-2001 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Machteld Kooij| Terug naar biografie]] | [[Machteld Kooij| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 27 sep 2012 10:47
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Qwerty | Presentatrice | Televisie | 1988-1989 | |
| Computerjournaal | Presentatrice | Televisie | 1989 | |
| KRO | Omroeper | Televisie | 1990-1992 | |
| Pyramide | Presentatrice | Televisie | 1992 | |
| Interieurarchitectuur | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| Radio Uit | Presentatrice | Radio | 1998-2001 |