Oeuvre van Edvard Niessing: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| 1995 - 1998 | | 1995 - 1998 | ||
|Televisie | |Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | TV West | |||
| Presentator | |||
| 1997 - 2000 | |||
|Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | Okay FM | |||
| Presentator | |||
| 1998 - 2004 | |||
|Radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 89: | Regel 101: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1999 - 2000 | | 1999 - 2000 | ||
|Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Frisia commercial]] | |||
| Acteur | |||
| 2003 | |||
|Televisie | |Televisie | ||
Huidige versie van 22 aug 2014 08:07
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1977 - 1990 | Televisie | |
| Als het kijkglas vol is | Presentator | 1977 | Radio | |
| Popdonder plus | Presentator | 1978 | Radio | |
| Pep op drie | Presentator | 1977 | Radio | |
| In antwoord op uw schrijven | Presentator | 1977, 1987 | Radio | |
| Langs de lijn | Presentator | 1979 | Radio | |
| Niemandsland (radio) | Presentator | 1982 | Radio | |
| De Frank Kramer show | Assistent | 1983 | Televisie | |
| Zonnebloemgala | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Goal | Verslaggever | 1988 - 1991 | Radio | |
| Waku waku | Panellid | 1990 - 1991 | Televisie | |
| Vijf Sterren | Presentator | 1991 | Radio | |
| RTL Nieuws | Nieuwslezer | 1995 - 1998 | Televisie | |
| TV West | Presentator | 1997 - 2000 | Televisie | |
| Okay FM | Presentator | 1998 - 2004 | Radio | |
| Waterwerk | Presentator | 1999 - 2000 | Televisie | |
| Frisia commercial | Acteur | 2003 | Televisie | |
| Tijd voor MAX | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Bananasplit | Nieuwspresentator | 2013 | Televisie |