Gallery: Hamelen - Afl. 32: Een krimpspreuk van Lorre Lei: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===Een krimpspreuk van Lorre Lei=== Uitgezonden op 29 maart 1975. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_003_con.png|thumb|...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_003_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_003_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_004_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], [[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], figuratie]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_004_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], [[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_006_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_006_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_008_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], koor | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_008_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_009_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_009_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_010_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_010_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_012_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_012_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_001_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_002_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor, figuratie]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_003_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_004_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_005_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], koor, figuratie]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_006_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_007_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_008_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_009_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_011_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_012_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Loeki Knol]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_013_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_014_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_015_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Loeki Knol]], [[Wieteke van Dort]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_017_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_022_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_023_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_001_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_002_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_003_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_004_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_005_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_006_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_007_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_008_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_009_con.png|thumb|200px|Figuratie]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_010_con.png|thumb|200px|Figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_015_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_017_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_018_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_019_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_020_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_021_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_022_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_010_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_011_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_012_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Rob de Nijs]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_013_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_014_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_015_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_016_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_017_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_018_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_019_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], [[Loeki Knol]], [[John Lanting]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_020_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_022_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], [[Loeki Knol]], [[John Lanting]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_011_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 31: Een vreemde vogel|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 33: Jut en Jul|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 31: Een vreemde vogel|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 33: Jut en Jul|Naar de volgende aflevering]] |
Huidige versie van 1 nov 2012 om 10:53
Een krimpspreuk van Lorre Lei
Uitgezonden op 29 maart 1975.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering