Oeuvre van Hermine Wubs: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| 1991-1996 | | 1991-1996 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- | |||
| height="13"| [[Vrouw zijn op 3]] | |||
| Presentator | |||
| 1992 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
| Regel 54: | Regel 61: | ||
| height="13"| [[Vroeg op 4]] | | height="13"| [[Vroeg op 4]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2000 | | 1998-2000 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
Huidige versie van 4 dec 2013 07:45
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Omroepster EO | Omroepster | 1991-1996 | Televisie | |
| Vrouw zijn op 3 | Presentator | 1992 | Radio | |
| Formule 2 | Presentator | 1993 | Radio | |
| Vrouw zijn | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Trits | Presentator | 1996 | Televisie | |
| CD wijzer | Presentator | 1996 | Radio | |
| Muziek voor miljoenen | Presentator | 1999 | Radio | |
| Vroeg op 4 | Presentator | 1998-2000 | Radio |