Oeuvre Tineke de Groot: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | width="98" | Medium | width="58" | Jaar | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| width="58" | Jaar | | width="58" | Jaar | ||
| width="132" | Opmerking | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wel en wee]] | |||
| Presentator | |||
| 1981 - 1982 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 14: | Regel 20: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Echo]] | ||
| | | Presentator, verslaggever | ||
| | | 1982 - 1985 | ||
| | | Radio | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 26: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[De KRO in Maastricht]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 1984 | ||
| | | Televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Studio vrij]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1984 | | 1984 - 1986 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 45: | Regel 51: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[Een voor Afrika]] | | height="25" | [[Een voor Afrika]] | ||
| Presentator | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Weense avond]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| Regel 51: | Regel 63: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[Brandpunt in de zomer]] | | height="25" | [[Brandpunt in de zomer]] | ||
| Presentator | |||
| 1985-1986 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Tiende Wereldmuziekconcours]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Hoffnung-concert]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Werken aan werk]] | |||
| Presentator, interviewer | |||
| 1985 - 1986 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[RAI concert]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 - 1986, 1988, 1992 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Vijfentwintigste RAI-concert]] | |||
| Presentator | |||
| 1986 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 60: | Regel 102: | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| Radio | | Radio | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Radio Vierklank]] | |||
| Presentator | |||
| 1987 - 1989 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Midweekmagazine]] | |||
| Presentator | |||
| 1987 - 1989 | |||
| Radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Applaus]] | |||
| Presentator | |||
| 1987-1989 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Reder European Pianofestival 1987]] | |||
| Commentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 71: | Regel 137: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Sportverkiezing 1989]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Overleven]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Service Salon]] | |||
| Presentator, verslaggever | |||
| 1989 - 1992 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wijnwereld]] | |||
| Presentator | |||
| 1989 - 1992 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 86: | Regel 176: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Floriade 1992]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1992 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[ | | height="25" | [[Televizier]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Opium]] | |||
| Presentator | |||
| 1992 - 1993 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 101: | Regel 197: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1992 - 1994 | | 1992 - 1994 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Prinsengrachtconcert]] | |||
| Presentator | |||
| 1992 - 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[AVRO - 70 gala]] | | height="25" | [[AVRO - 70 gala]] | ||
| Presentator | |||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Prettig weekend, Nederland]] | |||
| Presentator | |||
| 1993 - 1994 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Reisspecial]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Regel 117: | Regel 231: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[25 jaar jonge mensen op het concertpodium]] | | height="25" | [[25 jaar jonge mensen op het concertpodium]] | ||
| Presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Prettig weekend]] | |||
| Presentator, verslaggever | |||
| 1994 - 1995 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Jonge mensen SNS-prijs]] | |||
| Presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Nacht van de romantiek]] | |||
| Presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Orde op zaken]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Regel 125: | Regel 263: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Via Ria]] | |||
| Presentator | |||
| 1994 - 1995 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="25" | [[Close up]] | | height="25" | [[Close up]] | ||
| Commentator, samensteller, presentator | | Commentator, samensteller, presentator, documentairemaker | ||
| 1994 - 2008 | | 1994 - 2008 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Nieuwjaarstoespraak]] | |||
| Interviewer | |||
| 1995 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 137: | Regel 287: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1995 - 1996 | | 1995 - 1996 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Uitmarkt]] | |||
| Presentator | |||
| 1995 - 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 149: | Regel 305: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Passie voor wijnen]] | |||
| Presentator | |||
| 1996 - 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 155: | Regel 317: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Pas de vieux]] | |||
| Documentairemaker | |||
| 1998 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 163: | Regel 331: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Weeldekwartier]] | |||
| Regisseur, samensteller | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wereldtuinen]] | |||
| Commentator | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Nieuw in Nederland]] | |||
| Regisseur | |||
| 2005 - 2007 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Wereldbeschavingen]] | |||
| Commentator | |||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
|} | |} | ||
[[Tineke de Groot|Terug naar biografie]] | [[Tineke de Groot|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 1 jun 2011 06:42
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Wel en wee | Presentator | 1981 - 1982 | Radio | |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1980 - 1984 | Televisie | |
| Echo | Presentator, verslaggever | 1982 - 1985 | Radio | |
| Balletgala in Amsterdam | Presentator | 1983 | Televisie | |
| De KRO in Maastricht | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Studio vrij | Presentator | 1984 - 1986 | Televisie | |
| Geschiedenis van de radio | Verslaggever | 1984 | Radio | |
| Een voor Afrika | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Weense avond | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Brandpunt in de zomer | Presentator | 1985-1986 | Televisie | |
| Tiende Wereldmuziekconcours | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Hoffnung-concert | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Werken aan werk | Presentator, interviewer | 1985 - 1986 | Televisie | |
| RAI concert | Presentator | 1985 - 1986, 1988, 1992 | Televisie | |
| Vijfentwintigste RAI-concert | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Een leven lang | Presentator | 1987 | Radio | |
| Radio Vierklank | Presentator | 1987 - 1989 | Radio | |
| Midweekmagazine | Presentator | 1987 - 1989 | Radio | |
| Applaus | Presentator | 1987-1989 | Televisie | |
| Reder European Pianofestival 1987 | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Meer over minder | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| Kerststerren | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Sportverkiezing 1989 | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Overleven | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Service Salon | Presentator, verslaggever | 1989 - 1992 | Televisie | |
| Wijnwereld | Presentator | 1989 - 1992 | Televisie | |
| AVRO audio video spektakel 1990 | Presentator | 1990 | Televisie | |
| Hart voor de natuur | Presentator | 1990 | Televisie | |
| Floriade 1992 | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Televizier | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Opium | Presentator | 1992 - 1993 | Televisie | |
| Jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1992 - 1994 | Televisie | |
| Prinsengrachtconcert | Presentator | 1992 - 1997 | Televisie | |
| AVRO - 70 gala | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Prettig weekend, Nederland | Presentator | 1993 - 1994 | Televisie | |
| Reisspecial | Presentator | 1993 | Televisie | |
| Jonge mensen 25 jaar | Presentator | 1993 | Televisie | |
| 25 jaar jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Prettig weekend | Presentator, verslaggever | 1994 - 1995 | Televisie | |
| Jonge mensen SNS-prijs | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Nacht van de romantiek | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Orde op zaken | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Gouden Televizierring | Presentator | 1994 | Televisie | |
| Via Ria | Presentator | 1994 - 1995 | Televisie | |
| Close up | Commentator, samensteller, presentator, documentairemaker | 1994 - 2008 | Televisie | |
| Nieuwjaarstoespraak | Interviewer | 1995 | Televisie | |
| De week van... | Presentator | 1995 - 1996 | Televisie | |
| Uitmarkt | Presentator | 1995 - 1997 | Televisie | |
| Het beste uit de week van... | Presentator | 1996 | Televisie | |
| De tafel van Tineke | Presentator | 1996 | Televisie | |
| Passie voor wijnen | Presentator | 1996 - 1997 | Televisie | |
| Het Nederlands Film Festival 1997 | Presentator | 1997 | Televisie | |
| Pas de vieux | Documentairemaker | 1998 | Televisie | |
| Artsen van de 21e eeuw | Commentator | 2003 | Televisie | |
| Weeldekwartier | Regisseur, samensteller | 2005 | Televisie | |
| Wereldtuinen | Commentator | 2005 | Televisie | |
| Nieuw in Nederland | Regisseur | 2005 - 2007 | Televisie | |
| Wereldbeschavingen | Commentator | 2007 | Televisie |