Oeuvre van Mariëtte Bruggeman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 35: | Regel 35: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1985, 1987 | | 1985, 1987 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Intocht Sinterklaas 1985]] | |||
| Presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
Huidige versie van 13 dec 2011 10:13
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Omroeper KRO | Omroeper | 1983 - 1989 | Televisie | |
| 1-2-3-show | Assistent | 1984-1986 | Televisie | |
| Ted tijd | Assistent | 1985 | Televisie | |
| Hartengala | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Zonnebloemgala | Presentator | 1985, 1987 | Televisie | |
| Intocht Sinterklaas 1985 | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Omroeper RTL Véronique | Omroeper | 1989 | Televisie | |
| Volendams Kerstconcert | Presentator | 1989 | Televisie
|