Oeuvre van Antonie Kamerling: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 35: | Regel 35: | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En Route]] | |||
| acteur | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koekoek]] | |||
| acteur | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Darling]] | |||
| acteur | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De orde der dingen]] | |||
| acteur | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Lisa | |||
| acteur | |||
| 1996 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 53: | Regel 88: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[All Stars (film)]] | | height="13" | [[All Stars (film)]] | ||
| acteur | |||
| 1997 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hot dogs]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| Regel 76: | Regel 118: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1999 - 2001 | | 1999 - 2001 | ||
| | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The runner]] | |||
| acteur | |||
| 2000 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 87: | Regel 136: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | Soul Assasin | ||
| acteur | | acteur | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Regel 98: | Regel 147: | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Feestje!]] | |||
| acteur | |||
| 2004 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mindhunters]] | |||
| acteur | |||
| 2004 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 105: | Regel 168: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | The Exorcist: The beginning | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Dominion: Excorcist Prequel | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Wicked | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Five Fingers | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Horizonica]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[HannaHannaH]] | | height="13" | [[HannaHannaH]] | ||
| acteur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vlucht]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 121: | Regel 226: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Nefarious | |||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Prima Primavera | |||
| acteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | The Blue Horse | |||
| acteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Budapest | |||
| acteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spaanse draf]] | |||
| acteur | |||
| 2010 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Antonie Kamerling|Terug naar biografie]] | [[Antonie Kamerling|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 11 okt 2010 10:37
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Goede tijden slechte tijden | acteur | 1990 - 1993, 1995 | televisie | |
| De kleine blonde dood | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Suite 16 | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Respect (IKON) | acteur | 1994 | televisie | |
| En Route | acteur | 1994 | televisie | |
| Koekoek | acteur | 1995 | televisie | |
| Darling | acteur | 1995 | televisie | |
| De orde der dingen | acteur | 1996 | televisie | |
| Lisa | acteur | 1996 | bioscoop | |
| Windkracht 10 | acteur | 1996 - 1997 | televisie | |
| Baantjer | acteur | 1997 | televisie | |
| All Stars (film) | acteur | 1997 | bioscoop | |
| Hot dogs | acteur | 1997 | televisie | |
| Left Luggage | acteur | 1998 | bioscoop | |
| Het 14de kippetje | acteur | 1998 | bioscoop | |
| All Stars (serie) | acteur | 1999 - 2001 | televisie | |
| The runner | acteur | 2000 | bioscoop | |
| Ik ook van jou | acteur | 2001 | bioscoop | |
| Soul Assasin | acteur | 2001 | bioscoop | |
| Saint Amour | acteur | 2001 | televisie | |
| Feestje! | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Mindhunters | acteur | 2004 | bioscoop | |
| ONM | acteur | 2005 | televisie | |
| The Exorcist: The beginning | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Dominion: Excorcist Prequel | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Wicked | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Five Fingers | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Horizonica | acteur | 2006 | bioscoop | |
| HannaHannaH | acteur | 2007 | televisie | |
| Vlucht | acteur | 2007 | televisie | |
| Voetbalvrouwen | acteur | 2008 | televisie | |
| Nefarious | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Prima Primavera | acteur | 2009 | bioscoop | |
| The Blue Horse | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Budapest | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Spaanse draf | acteur | 2010 | bioscoop |