Oeuvre Will Bakker: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| 1973 - 1975 | | 1973 - 1975 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De verbeelding]] | |||
| ontwerper | |||
| televisie | |||
| 1981-1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 13 aug 2010 13:39
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Wat doe ik voor de kostl | ontwerper | televisie | 1968 - 1969 | |
| Puntje, puntje, puntje | ontwerper | televisie | 1969 | |
| De mens en z'n toekomst | ontwerper | televisie | 1969 | |
| NOS Journaal | ontwerper | televisie | 1969 - 1988 | |
| Hoffmans vertellingen | ontwerper | televisie | 1971 | ism Rob van den Berg |
| Nederpopzien | ontwerper | televisie | 1973 - 1975 | |
| De verbeelding | ontwerper | televisie | 1981-1985 |
|
| Kinderen voor kinderen | ontwerper | televisie | 1983 | |
| Omnibus | ontwerper | televisie | 1983 - 1984 | |
| Studio sport | ontwerper | televisie | 1980 - 1986 | |
| Achter het nieuws | ontwerper | televisie | niet bekend | |
| De Mannetjesmaker | ontwerper | film | 1983 | Grafisch ontwerp en titelsequentie. |
| Netstyling Nederland 3 | ontwerper | televisie | 1988 | |
| Het Klokhuis | ontwerper | televisie | 1990 - 2006 | Bakker maakte twee keer een leader voor dit programma, één in 1990 en één in 1998. |
| NPS huistijl | ontwerper | televisie | 1994 - 2008 |