Oeuvre Vivian Boelen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1988-1990 | | 1988-1990 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Top Santé]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het leven gaat door]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1997 | |||
| | | | ||
Versie van 6 jul 2010 14:34
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Save the whales | Interviewer | Televisie | 1977 | |
| Lekker weg | Presentatrice | Televisie | 1988-1990 | |
| Top Santé | Presentatrice | Televisie | 1994 | |
| Het leven gaat door | Presentatrice | Televisie | 1997 | |
| Opnieuw beginnen | Presentatrice | Televisie | 2000 |