Oeuvre Machteld Kooij: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Computerjournaal]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1989 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Machteld Kooij| Terug naar biografie]] | [[Machteld Kooij| Terug naar biografie]] | ||
Versie van 2 jul 2010 09:49
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Qwerty | Presentatrice | Televisie | 1988-1989 | |
| Computerjournaal | Presentatrice | Televisie | 1989 |