Oeuvre Judith de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="58" | Jaar | | width="58" | Jaar | ||
| width="132" | Opmerking | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wordt vervolgd]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1991-1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 1 jul 2010 10:58
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Wordt vervolgd | Presentatrice | Televisie | 1991-1994 | |
| Droomshow | Presentatrice | Televisie | 1993-1997 | |
| Duel over de grens | Presentatrice | Televisie | 1995 | |
| Boggle | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| Panda Patrouille | Presentatrice | Televisie | 1996 | |
| De late ochtend | Presentatrice | Televisie | 1996-1997 | |
| Get the picture | Presentatrice | Televisie | 1996-1999 | |
| De ochtenden | Presentatrice | Televisie | 1998 |