Oeuvre André Accord: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| 1995-1998 | | 1995-1998 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Chopsticks]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| * André Accord vertolkt in deze single play de rol van een naffer; een jonge Amsterdamse rapper van Marokkaanse afkomst | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 22 jun 2010 11:00
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Schooltv | Omroeper | Televisie | 1995-1998 | |
| Chopsticks | Acteur | Televisie | 1995 | * André Accord vertolkt in deze single play de rol van een naffer; een jonge Amsterdamse rapper van Marokkaanse afkomst |
| Kukulkan | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Clip time | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Goede tijden slechte tijden | Acteur | Televisie | 2007 | *Speelt drie afleveringen de rol van dokter Wiegel |
| Enjoy | Presentator | Radio | Onbekend |
|
| De prinses en de kikker | Stemacteur | Film | 2009 | *Spreekt de stem in van James, de vader van prinses Tiana
|