Oeuvre Aad van den Heuvel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| commentator | | commentator | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Brandpunt-buitenspel]] | |||
| presentator, samensteller | |||
| 1968 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 48: | Regel 55: | ||
| samensteller, regisseur | | samensteller, regisseur | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De journalisten]] | |||
| commentator, redacteur | |||
| 1984 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 55: | Regel 69: | ||
| presentator, eindredacteur | | presentator, eindredacteur | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De dag van Joli]] | |||
| presentator | |||
| 1999 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[BV De wereld]] | |||
| presentator, eindredacteur | |||
| 1999-2000 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 21 jun 2010 11:02
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Brandpunt | redacteur, verslaggever, presentator | 1960-1992 | Televisie | |
| Achtergronden van de prestatie | presentator, samensteller | 1962 | Televisie | |
| Acht maal Europa Cup | presentator, samensteller | 1963 | Televisie | |
| Aankondiging verloving prinses Beatrix en Claus von Amsberg | commentator | 1965 | Televisie | |
| Brandpunt-buitenspel | presentator, samensteller | 1968 | Televisie | |
| Achtergronden van de Bijbel | commentator | 1969 | Televisie | |
| Afghanistan | samensteller, regisseur | 1969 | Televisie | |
| De journalisten | commentator, redacteur | 1984 | Televisie | |
| 1000 km voor de boeg | presentator, eindredacteur | 1992 | Televisie | |
| De dag van Joli | presentator | 1999 | Televisie | |
| BV De wereld | presentator, eindredacteur | 1999-2000 | Televisie |