Gallery: Wie wil er mijn marmotje zien: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 80: Regel 80:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_002_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_004_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_005_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029237_007_con.png|thumb|200px]]

Versie van 29 apr 2010 09:24

Op de set deel 1

Werkfoto's geschoten op 2 juli 1959. Te zien is presentator Han Rensenbrink met zijn gasten.

Op de set deel 2

Werkfoto's geschoten op de set van Wie wil er mijn marmotje zien op 7 september 1959. Te zien is o.a. presentator Han Rensenbrink.

Op de set deel 3

Werkfoto's geschoten op de set van Wie wil er mijn marmotje zien op 23 september 1959.

Op de set deel 4

Werkfoto's geschoten op de set van Wie wil er mijn marmotje zien op 19 November 1959. Deze keer als speciaal husidier een geit.

Op de set deel 4

Werkfoto's geschoten op de set van Wie wil er mijn marmotje zien op 5 december 1959. Deze keer als speciaal husidier een aapje.

 Terug naar productie