Oeuvre van Ted de Braak: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1974-1975 | | 1974-1975 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted bij Stoppelhaene]] | |||
| presentator | |||
| 1975 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 23 mrt 2010 14:02
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Farce Majeure | acteur, zanger | 1966-1976, 1983-1986 | televisie | |
| Met liedjes het jaar uit | presentator | 1972 | televisie | |
| Dank u wel ... Alstublieft | presentator | 1974 | televisie | |
| Toi, toi, toi bij Ted | presentator | 1974-1975 | televisie | |
| Ted bij Stoppelhaene | presentator | 1975 | televisie | |
| Bloemengala 1976 | presentator | 1976 | televisie | |
| Ted's S.S.T.T. show | presentator | 1977 | televisie | |
| Laden maar | acteur | 1978 | televisie | |
| Ted show | presentator | 1978-1984 | televisie | |
| De abb show | presentator | 1980 | televisie | |
| De muziek van Harry de Groot | presentator | 1982 | televisie | |
| 1-2-3-show | presentator | 1983-1986 | televisie | |
| Ted tijd | presentator | 1985 | televisie | |
| De 1-2-3 Lotto show | presentator | 1985-1986 | televisie | |
| Laat uw hart spreken | presentator | 1985 | televisie | |
| Zonnebloemgala | presentator | 1985, 1987 | televisie | |
| KRO's boven mijn pet show | presentator | 1987 | televisie | |
| Wat een tijd | presentator | 1987-1988 | televisie | |
| I believe in music | commentator | 1988 | televisie | |
| Spoorzoekersshow | presentator | 1988 | televisie | |
| Stralend weerzien | presentator | 1988 | televisie | |
| KRO komt langs in ... | presentator | 1988 | televisie | |
| Van 12 tot 2 | presentator | 1988 | radio | |
| Hoogtepunten uit Ted's familiespelshow | presentator | 1989 | televisie | |
| Ted's familiespelshow | presentator | 1989-1993 | televisie | |
| Ted's lunchpakket | verslaggever, presentator | 1990-1993 | radio | |
| Ted's televisite | presentator | 1990 | televisie | |
| Wees wijs met de Wadden-show | presentator | 1990 | televisie |  : |
| Ted's oudejaarsavondshow | presentator | 1990-1993 | televisie | |
| Ted à tête met ... | presentator | 1991-1992 | televisie | |
| Geef om de toekomst | presentator | 1992 | televisie | |
| Topscore | presentator | 1994 | televisie | |
| Farce Majeure weerzien | acteur, zanger | 2003 | televisie | |
| Meer Farce Majeure | acteur, zanger | 2004 | televisie |