Oeuvre van Kees Boot: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 51: | Regel 51: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| gastrol | | gastrol | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[John de manager]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| reclamespot | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 135: | Regel 142: | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| gastrol | | gastrol | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Filmlab]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 2002 | |||
| aflevering ''Pek'' | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 183: | Regel 197: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | | aflevering ''Van 12 hoog''; première in de bioscoop | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 24 feb 2010 13:54
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Verhalen uit de bijbel | acteur | televisie | 1996 | aflevering 1 t/m 4 |
| Ik ben je moeder niet | acteur | televisie | 1996 | gastrol in seizoen 2 |
| Baantjer | acteur | televisie | 1996/1999/2003 | gastrol (verschillende personages) |
| Kind aan huis | acteur | televisie | 1997 | gastrol |
| Zebra | acteur | televisie | 1998 | gastrol |
| Combat | acteur | televisie | 1998 | gastrol |
| John de manager | acteur | televisie | 1999 | reclamespot |
| Lolamoviola | acteur | televisie | 1999 | aflevering Benidorm |
| Maten | acteur | bioscoop | 1999 | |
| In de clinch | acteur | televisie | 1999 | gastrol |
| Lek | acteur | bioscoop | 2000 | |
| Mariken | acteur | bioscoop | 2000 | |
| All Stars (serie) | acteur | televisie | 2000-2001 | |
| Wildschut en De Vries | acteur | televisie | 2001 | gastrol |
| De Middeleeuwen | acteur | televisie | 2001 | |
| Jana | acteur | bioscoop | 2001 | |
| Het everzwijn | acteur | bioscoop | 2002 | |
| Dunya & Desie | acteur | televisie | 2002 | gastrol |
| Hartslag | acteur | televisie | 2002 | gastrol |
| Filmlab | acteur | televisie | 2002 | aflevering Pek |
| Kees de jongen | acteur | bioscoop | 2003 | |
| De band | acteur | televisie | 2004 | gastrol |
| De dominee | acteur | bioscoop | 2004 | |
| Floris (film) | acteur | bioscoop | 2004 | |
| Grijpstra & De Gier | acteur | televisie | 2004 | gastrol |
| De afdeling | acteur | televisie | 2004-2006 | |
| Allerzielen | acteur | televisie | 2005 | aflevering Van 12 hoog; première in de bioscoop |
| Enneagram filmreeks | acteur | televisie | 2005 | aflevering Bruno en Violet |
| Beggar | acteur | bioscoop | 2005 | |
| ZOOP | acteur | televisie | 2005 | gastrol |
| Hotnews.nl | acteur | televisie | 2006 | |
| Escort | acteur | bioscoop | 2006 | |
| IC (Intensive Care) | acteur | televisie | 2006 | gastrol |
| Keyzer & De Boer advocaten | acteur | televisie | 2006 | gastrol |
| Ik omhels je met duizend armen | acteur | bioscoop | 2006 | |
| Stationsstraat | acteur | televisie | 2006 | |
| Boks | acteur | televisie | 2006 | gastrol in seizoen 2 |
| Koppensnellers | acteur | televisie | 2006-2007 | |
| Spoorloos verdwenen | acteur | televisie | 2007 | gastrol |
| Moordwijven | acteur | bioscoop | 2007 | |
| De Daltons, de jongensjaren | acteur | televisie | 2007 | gastrol |
| Sextet | acteur | bioscoop | 2007 | |
| HannaHannaH | acteur | bioscoop | 2007 | |
| S1ngle | acteur | televisie | 2008 | gastrol |
| Radeloos | acteur | bioscoop | 2008 | première op het Nederlands Film Festival |
| Brand | acteur | bioscoop | 2008 | |
| De brief voor de koning | acteur | bioscoop | 2008 | |
| Morrison krijgt een zusje | acteur | bioscoop | 2008 | |
| Alibi | acteur | bioscoop | 2008 | |
| Sorry minister | acteur | televisie | 2009 | gastrol |
| De indiaan | acteur | bioscoop | 2009 | |
| Floor Faber | acteur | televisie | 2009-2010 | |
| Mooi leven | acteur | bioscoop | 2010 |