Oeuvre Marly van der Velden: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="230" height="13" | Titel | width="116" | Functi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| gastrol | | gastrol | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL viert de zomer]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| promofilm | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 feb 2010 13:58
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Goede tijden slechte tijden | actrice | televisie | 2005-2010 | |
| Kinderen geen bezwaar | actrice | televisie | 2008 | gastrol |
| RTL viert de zomer | actrice | televisie | 2009 | promofilm |