Oeuvre van Hugo van Lawick: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hidden...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="91" | jaartal | | width="91" | jaartal | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width=" | | width="309" | opmerking | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | "National Geographic Specials" | | height="13" | [[Luipaard op schoot]] | ||
| camera | |||
| 1960 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | "National Geographic Specials" | |||
| camera | | camera | ||
| 1966-1971 | | 1966-1971 | ||
| Regel 136: | Regel 143: | ||
|} | |} | ||
[[Hugo van Lawick|Terug naar biografie]] | [[Hugo van Lawick|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 22 jan 2010 13:18
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerking |
| Luipaard op schoot | camera | 1960 | televisie | |
| "National Geographic Specials" | camera | 1966-1971 | televisie | Afleveringen: Monkeys, Apes & Man (1971), Winged World (1967), The Hidden World of Insects (1966) |
| Jane Goodall and the World of Animal Behavior: The Wild Dogs of Africa | camera, regie, producent | 1973 | televisie | |
| Among the Wild Chimpanzees | camera, co-producent | 1984 | televisie | |
| People of the Forest: The Chimps of Gombe | camera, regie, producent | 1988 | bioscoop | |
| Serengeti Diary | camera | 1989 | televisie | |
| Wings Over the Serengeti | camera | 1995 | televisie | |
| The Leopard Son | camera, regie, producent | 1996 | bioscoop | |
| The Waiting Game | Uitvoerend producent | 1997 | televisie | |
| Africa's Paradise of Thorns | uitvoerend producent | 1997 | televisie | |
| Serengeti Symphony | regie | 1998 | bioscoop | |
| Savage Paradise | regie | 1998 | televisie | |
| The Cheetah Family | camera, regie | 1999 | televisie | |
| My backyard, the Serengeti | camera, regie | 1999 | televisie | |
| Playing in Savage Paradise | camera, regie, productie | 2000 | televisie | |
| Nature | camera, producent | 2000 | televisie | Aflevering 'Earth Navigators' |
| Built for the Kill | camera | 2001 | televisie | aflevering uit een serie |
| Addo, koning der dieren | camera, regie | 2002 | bioscoop | |
| Mutual of Omaha's Wild Kingdom | camera | 2002 | televisie | aflevering uit een serie |