Gallery: Mies en scène: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
===Tijdens de opnames===
===Tijdens de opnames===


Foto's gemaakt tijdens de opnames van ''Mies en scène'' in 1969.


Foto's gemaakt tijdens de opnames van ''Mies en scène'' in 1966.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:68015161-29.png|thumb|200px|[[Mies Bouwman]] en [[Ko van Dijk]]]]
|}
Foto's gemaakt tijdens de opnames van ''Mies en scène'' in 1968.
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:68015161-29.png|thumb|200px|[[Mies Bouwman]] en [[Annie M.G. Schmidt]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:68015161-29.png|thumb|200px|[[Mies Bouwman]] en [[Annie M.G. Schmidt]]]]


|}
Foto's gemaakt tijdens de opnames van ''Mies en scène'' in 1969.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:69208-8_pos.png|thumb|200px|[[Mies Bouwman]] en [[Freek de Jonge]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:69208-8_pos.png|thumb|200px|[[Mies Bouwman]] en [[Freek de Jonge]]]]

Versie van 4 dec 2009 13:19

Tijdens de opnames

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Mies en scène in 1966.

Mies Bouwman en Ko van Dijk

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Mies en scène in 1968.

Mies Bouwman en Annie M.G. Schmidt

Foto's gemaakt tijdens de opnames van Mies en scène in 1969.

Mies Bouwman en Freek de Jonge
Mies Bouwman en Freek de Jonge
Freek de Jonge




Terug naar productie