Gallery: Je kunt het toch niet meenemen (1956): verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Werkfoto's geschoten op de set van ''Vogel vlieg de wereld in'' 19 juli 1955. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding:56105-...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 9: Regel 9:
| width="50" | [[Afbeelding:56105-3.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-3.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-6.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-6.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-7.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-7.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-9.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-9.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-12.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-13.png|thumb|200px| [[G.B.J.Hiltermann]]]]   
| width="50" | [[Afbeelding:56105-13.png|thumb|200px| [[G.B.J.Hiltermann]]]]   
| width="50" | [[Afbeelding:56105-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-15.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-15.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-18.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-18.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-21.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-21.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-23.png|thumb|200px|[[Ton Hazebos]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-23.png|thumb|200px|[[Ton Hazebos]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-24.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-25.png|thumb|200px|[[Peter Zwart]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-25.png|thumb|200px|[[Peter Zwart]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-27.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-27.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-29.png|thumb|200px|[[Huub Matron]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-29.png|thumb|200px|[[Huub Matron]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-30.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-30.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-32.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-32.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-33.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-33.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-34.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-34.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-35.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-35.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-36.png|thumb|200px|[[Maxim Hamel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-36.png|thumb|200px|[[Maxim Hamel]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-37.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-37.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-38.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-38.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-39.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-39.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-40.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-40.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-41.png|thumb|200px|[[Willy Ruys]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-41.png|thumb|200px|[[Willy Ruys]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-42.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-42.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-43.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-43.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-44.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-44.png|thumb|200px]]

Versie van 2 dec 2009 13:27

Op de set

Werkfoto's geschoten op de set van Vogel vlieg de wereld in 19 juli 1955.

G.B.J.Hiltermann
Ton Hazebos
Peter Zwart
Huub Matron
Maxim Hamel
Huub Martron
Huub Martron
Willy Ruys

Terug naar productie