Gallery: Goede tijden slechte tijden: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 4: Regel 4:


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:90932-1_pos.png‎ |thumb|200px|Cast 1990]]
| width="50" | [[Afbeelding:90932-1_pos.png‎ |thumb|200px|Cast 1990]]
| width="50" | [[Afbeelding:90932-4_pos.png|thumb|200px|Cast en crew 1990]]
| width="50" | [[Afbeelding:90932-4_pos.png|thumb|200px|Cast en crew 1990]]
Regel 14: Regel 15:


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-1_pos.png|thumb|200px| [[Chris Jolles]], [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-1_pos.png|thumb|200px| [[Chris Jolles]], [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-7_pos.png|thumb|200px|[[Chris Jolles]], [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-7_pos.png|thumb|200px|[[Chris Jolles]], [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-19_pos.png|thumb|200px|[[Chris Jolles]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-19_pos.png|thumb|200px|[[Chris Jolles]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-22_pos.png|thumb|200px| [[Hilde de Mild]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb1-22_pos.png|thumb|200px| [[Hilde de Mild]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb2-4_pos.png|thumb|200px|  [[Nathalie Mourits]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb2-4_pos.png|thumb|200px|  [[Nathalie Mourits]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb2-24_pos.png|thumb|200px| [[Nathalie Mourits]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb2-24_pos.png|thumb|200px| [[Nathalie Mourits]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb2-33_pos.png|thumb|200px| [[Nathalie Mourits]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb2-33_pos.png|thumb|200px| [[Nathalie Mourits]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb3-22_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] ]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb3-22_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] ]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb3-24_pos.png|thumb|200px|  [[Chris Jolles]] en [[Jette van der Meij]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb3-24_pos.png|thumb|200px|  [[Chris Jolles]] en [[Jette van der Meij]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb3-35_pos.png|thumb|200px| [[Chris Jolles]] en [[Casper van Bohemen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544315-kb3-35_pos.png|thumb|200px| [[Chris Jolles]] en [[Casper van Bohemen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-8a_pos.png|thumb|200px|  [[Reinout Oerlemans]], [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-8a_pos.png|thumb|200px|  [[Reinout Oerlemans]], [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-10a_pos.png|thumb|200px| [[Katja Schuurman]] en [[Bennie de Haan]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-10a_pos.png|thumb|200px| [[Katja Schuurman]] en [[Bennie de Haan]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-18a_pos.png|thumb|200px| Studio overzicht]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-18a_pos.png|thumb|200px| Studio overzicht]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-19a_pos.png|thumb|200px| [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-19a_pos.png|thumb|200px| [[Bennie de Haan]] en [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-20a_pos.png|thumb|200px|  [[Katja Schuurman]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-20a_pos.png|thumb|200px|  [[Katja Schuurman]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-25a_pos.png|thumb|200px|  [[Bennie de Haan]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-25a_pos.png|thumb|200px|  [[Bennie de Haan]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-27a_pos.png|thumb|200px|  Geluidsmannen]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-27a_pos.png|thumb|200px|  Geluidsmannen]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-31a_pos.png|thumb|200px|  [[Hilde de Mildt]] en [[Ingeborg Wieten]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-31a_pos.png|thumb|200px|  [[Hilde de Mildt]] en [[Ingeborg Wieten]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-34a_pos.png|thumb|200px| [[Hilde de Mildt|Hilde]], [[Ingeborg Wieten|Ingeborg]], [[Katja Schuurman|Katja]], [[Bennie de Haan|Bennie]] en [[Wim Zomer|Wim]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb1-34a_pos.png|thumb|200px| [[Hilde de Mildt|Hilde]], [[Ingeborg Wieten|Ingeborg]], [[Katja Schuurman|Katja]], [[Bennie de Haan|Bennie]] en [[Wim Zomer|Wim]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-2a_pos.png|thumb|200px| [[Jimmy Geduld]] en [[Ingeborg WIeten]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-2a_pos.png|thumb|200px| [[Jimmy Geduld]] en [[Ingeborg WIeten]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-5a_pos.png|thumb|200px| [[Paul Groot]] en [[Jette van de Meij]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-5a_pos.png|thumb|200px| [[Paul Groot]] en [[Jette van de Meij]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-12a_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] en [[Reinout Oerlemans]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-12a_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] en [[Reinout Oerlemans]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-16a_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] en [[Reinout Oerlemans]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-16a_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] en [[Reinout Oerlemans]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-22a_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] en [[Reinout Oerlemans]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-22a_pos.png|thumb|200px| [[Guusje Nederhorst]] en [[Reinout Oerlemans]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-25a_pos.png|thumb|200px| [[Wik Jongsma]] en [[Sabine Koning]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-25a_pos.png|thumb|200px| [[Wik Jongsma]] en [[Sabine Koning]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-30a_pos.png|thumb|200px| [[Reinout Oerlemans]], [[Wik Jongsma]] en [[Guusje Nederhorst]]
| width="50" | [[Afbeelding:9544316-kb2-30a_pos.png|thumb|200px| [[Reinout Oerlemans]], [[Wik Jongsma]] en [[Guusje Nederhorst]]

Versie van 24 nov 2009 10:04

Cast en crew 1990

Groepsfoto van de allereerste cast van Goede tijden slechte tijden. Te zien zijn o.a. Marlous Fluitsma, Antonie Kamerling, Reinout Oerlemans, Joost Buitenweg en Babette van Veen

Cast 1990
Cast en crew 1990

Op de set

Diverse werkopnames geschoten op 22 en 23 februari 1995.

Chris Jolles, Bennie de Haan en Katja Schuurman
Chris Jolles, Bennie de Haan en Katja Schuurman
Chris Jolles
Hilde de Mild
Nathalie Mourits
Nathalie Mourits
Nathalie Mourits
Guusje Nederhorst
Chris Jolles en Jette van der Meij
Chris Jolles en Casper van Bohemen
[[Afbeelding:9544316-kb1-8a_pos.png|thumb|200px| Reinout Oerlemans, Bennie de Haan en Katja Schuurman] [[Afbeelding:9544316-kb1-10a_pos.png|thumb|200px| Katja Schuurman en Bennie de Haan]]
Studio overzicht
Bennie de Haan en Katja Schuurman
Katja Schuurman
Bennie de Haan
Geluidsmannen
Hilde de Mildt en Ingeborg Wieten
Hilde, Ingeborg, Katja, Bennie en Wim
Jimmy Geduld en Ingeborg WIeten
Paul Groot en Jette van de Meij
Guusje Nederhorst en Reinout Oerlemans
Guusje Nederhorst en Reinout Oerlemans
Guusje Nederhorst en Reinout Oerlemans
[[Afbeelding:9544316-kb2-25a_pos.png|thumb|200px| Wik Jongsma en Sabine Koning [[Afbeelding:9544316-kb2-30a_pos.png|thumb|200px| Reinout Oerlemans, Wik Jongsma en Guusje Nederhorst
Reinout, Wik, Guusje en Sabine

Terug naar productie