Oeuvre Daphne Bunskoek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="81" | jaar | | width="81" | jaar | ||
| width="182" | opmerking | | width="182" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[D-Day]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1998-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dag Top5]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1998-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Morning call]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1998-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TMF Café]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1998-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TMF Late]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1998-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Late & Lazy]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1998-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 24 nov 2008 16:47
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| D-Day | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Dag Top5 | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Morning call | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| TMF Café | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| TMF Late | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Late & Lazy | Presentator | Televisie | 1998-2002 |
|
| Amerikaanse verkiezingen 2004 | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Cliniclowns nacht van de lach | Acteur | Televisie | 2002 | * Bevat een speciale sketch van het Ook dat nog team, waar Daphne Bunskoek deel van uitmaakt (Taak ID 253991). |
| De vrienden van Amstel live! In Ahoy | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Evers staat op | Presentator | Televisie | 2006 | * Daphne is gastpresentatrice (Taak ID 945024 en 945017) |
| Feestje! | Acteur | Film | 2004 | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Susan |
| Goedemorgen Nederland | Presentator | Televisie | 2002-2005 | |
| Het gouden beeld | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Ik doe alles voor jou | Presentator | Televisie | 2005 | |
| Keyzer & De Boer advocaten | Acteur | Televisie | 2004-2007 | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Ricky van den Hoogen |
| Lintjesregen 2005 | Presentator | Televisie | 2005 | |
| Ook dat nog | Presentator | Televisie | 2002-2003 | |
| RTL boulevard | Presentator | Televisie | 2005 | |
| RTL travel | Presentator | Televisie | 2006 |