Koert-Jan de Bruijn in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| 27-08-2005 | | 27-08-2005 | ||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | | |||
| [[De hoofdprijs]] | |||
| [[Fillemon Wesselink]] interviewt achter de schermen enkele kanshebbers waaronder Koert-Jan de Bruijn | |||
| 2006 | |||
| 8-4-2006 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 24 nov 2008 14:07
| ID | Titel | Onderwerp | Jaar | Datum | Medium |
| Life & cooking | Koert-Jan is te gast in dit programma | 2003 | 30-11-2003 | Televisie | |
| Dancing with the stars | Koert-Jan is één van de dansende BN-ers in dit programma | 2005 | 13-08-2005 | Televisie | |
| Dancing with the stars | Koert-Jan is één van de dansende BN-ers in dit programma | 2005 | 20-08-2005 | Televisie | |
| Dancing with the stars | Koert-Jan is één van de dansende BN-ers in dit programma | 2005 | 27-08-2005 | Televisie | |
| De hoofdprijs | Fillemon Wesselink interviewt achter de schermen enkele kanshebbers waaronder Koert-Jan de Bruijn | 2006 | 8-4-2006 | Televisie | |
| Jensen! | Koert-Jan is te gast | 2006 | 21-02-2006 | Televisie | |
| Laat ze maar lachen | Koert-Jan is te gast | 2007 | 16-06-2007 | Televisie | |
| Hoe?Zo! | Koert-Jan is kandidaat in dit programma | 2007 | 18-7-2007 | Televisie | |
| Life & cooking | Koert-Jan is te gast in dit programma | 2007 | 25-11-2007 | Televisie | |
| De nieuwe Uri Geller | Koert-Jan werkt mee als proefpersoon bij een act van Aaron Crow | 2008 | 2-3-2008 | Televisie | |
| Ik hou van Holland | Koert-Jan is kandidaat in dit programma | 2008 | 15-3-2008 | Televisie | |
| Life & cooking | Koert-Jan is te gast in dit programma | 2008 | 5-10-2008 | Televisie |